Masters & Robots – Warszawa, 26-28.10.2017

Rzeczywistość biznesowa gwałtownie zmienia się pod naporem technologii. Kolejne słowa-klucze opanowują doniesienia medialne i zakłócają spokój właścicieli firm i decydentów. Patrząc z zewnątrz można się pogubić w szumie informacyjnym, w którym fundamentalnie ważne zmiany mieszają się z gadżetami, a wizjonerzy bywają przyćmieni przez technologicznych pozorantów.

Żeby oddzielić kluczowe kwestie od zagłuszającego je szumu zapraszamy do udziału w Masters&Robots – konferencji, jakiej w Polsce jeszcze nie było, a my jesteśmy jej dumnym partnerem.

SingularityU i Masters & Robots

Warszawa, ul. Mińska 65, 26-28 października 2017

Digital transformation, Exponential technology, Blockchain, Artificial Intelligence, Digital Economy, IoT, Social Innovation – to już nie tylko modne terminy, ale zjawiska, które pod wpływem wykładniczo rozwijających się technologii zmieniają otaczający nas świat – również ten biznesowy. Trudno zrozumieć te zmiany, identyfikować, które z nich są przełomowe i istotne. Tworzyć innowacyjne produkty i usługi, które trafią w moment rynkowy i będą następnym „big thing”.

O tym wszystkim i wielu innych aspektach o przyszłości świata i biznesu opowiedzą goście konferencji „Masters&Robots”, którą wspieramy jako partner. Profesorowie z największych ośrodków akademickich – MIT, New York Stern, Stanfordu, Illinois, Concordii czy Wiednia, a także praktycy z całego świata zajmujący się wdrażaniem innowacji, rozwojem nowych modeli biznesowych, implementacją nowoczesnych rozwiązań będą dostępni w Warszawie już 26-28 października.

Zobacz agendę konferencji

Dodatkowo przez 3 dni zaproszeni eksperci prowadzić będą warsztaty, by nie tylko inspirować, ale przede wszystkim dać możliwość nauczenia się konkretnych rozwiązań, które przydadzą się w rozwoju biznesu.

Zobacz dostępne warsztaty

Masters & Robots i SingularityU Warsaw Chapter odbędzie się 26-28 października w Warszawie. Mamy dla Was zniżki na konferencję i warsztaty. Wystarczy kliknąć w ten link: http://mastersandrobots.tech/tickets/?k=cy7v25i7sic0

Więcej informacji: http://mastersandrobots.tech/

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0