Konferencja „Wellbeing w organizacji”, Wrocław 21.09.2017

Czym właściwie jest wellbeing?

To holistyczne podejście do pracownika i jego potrzeb w miejscu pracy, którego fundamentami są miedzy innymi:

• tworzenie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości
• odpowiedzialność za dobre samopoczucie pracownika i zespołów
• dbanie o pozytywne emocje oraz dobrą atmosferę w pracy
• poczucie sensu i wspólnoty wśród pracowników
• zapewnienie pracownikom odpowiednich możliwości rozwoju
• dbanie o bezpieczeństwo pracowników

To wszystko tworzy całość, która warunkuje tzw. „dobrostan” pracowników, a w dalszej perspektywie wpływa na ich zatrzymanie w organizacji, wzrost zaangażowania, motywacji i efektywności.

Celem pierwszej we Wrocławiu konferencji „Wellbeing w organizacji” jest dostarczenie wiedzy, inspiracji, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem pracowników, w tym:

• przybliżenie i promowanie idei wellbeingu
• wymiana doświadczeń i dobrych praktyk
• nawiązanie kontaktów biznesowych
• pozyskanie nowych klientów
• networking

Dobrze zarządzane organizacje postrzegają ludzi w organizacji holistycznie jako kapitał, a efektywne kierowanie ludźmi musi uwzględniać dbałość o stan psychofizyczny pracownika.

Udział w konferencji stanowi niepowtarzalną okazję do dostarczenia wiedzy i inspiracji w zakresie wdrażania kultury wellbeingu. To na niej dowiecie się o najnowszych trendach i potrzebach rynku pracownika.

Zapraszamy także do uczestnictwa w pierwszych i jedynych w Polsce studiach podyplomowych WELLBEING W OGRANIZACJI. Studia uruchamiane przez Centrum Pozytywnego Rozwoju wraz z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu w październiku 2017 roku mają charakter praktyczny. Wśród wykładowców m.in. Prof. Andrzej Jacek Blikle oraz Wojciech Eichelberger.

STUDIA PRZYGOTOWUJĄ PROFESJONALISTÓW W ZAKRESIE WDRAŻANIA WEELBEINGU W ORGANIZACJI Z PRAKTYCZNYM ZASTOSOWANIEM ELEMENTÓW PSYCHOLOGII POZYTYWNEJ

Uczestnicy zdobędą kompetencje w zakresie przygotowywania i wdrażania wellbeingu w organizacji. Dowiedzą się jak zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny liderów oraz pracowników poprzez zmniejszenie stresu, pozytywną komunikację, pozytywne emocje, tworzenie  oczucia sensu i wspólnoty, troskę o zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Ponadto uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie efektywnego przywództwa i tworzenia strategii biznesowych wykorzystujących dobrostan pracowników jako podstawę kapitału organizacji. Studia nastawione na wykorzystanie aktywnych form szkoleniowych i uczenie przez doświadczanie, celem jest osiąganie efektu synergii poprzez wymianę doświadczeń pomiędzy wykładowcami – praktykami a uczestnikami studiów.

Zgłoszenia na konferencję i szczegóły tutaj

Więcej o studiach „Wellbeing w organizacji”tutaj

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0