MindLab: 8 BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ POKAZOWYCH, lipiec – grudzień 2017

Interesują Cię tematy: feedback, kultura bezpieczeństwa, zarządzanie zespołem rozproszonym? Uważasz, że Twoi pracownicy powinni rozwinąć kompetencje w jednym z tych obszarów? A może szukasz zaufanego partnera szkoleniowego, który wspomoże w rozwoju Twoją organizację – nie chcesz jednak kupować kota w worku?

W każdym z powyższych przypadków serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pokazowym! Szkolenie pokazowe to całodniowe spotkanie, podczas którego bierzesz udział we fragmencie standardowego warsztatu (ćwiczeniach, zadaniach, dyskusji). A przy tym poznajesz agendę, trenerów oraz narzędzia, z których korzystamy podczas pełnej realizacji, i wymieniasz doświadczenia z innymi ludźmi z branży. Każde spotkanie to również rozgrywka gry szkoleniowej, która towarzyszy szkoleniom z danego obszaru! A przede wszystkim doskonała okazja do tego, aby zobaczyć, jak pracujemy.

Tematy i terminy spotkań na II połowę 2017 roku znajdziesz poniżej.


PRZYWÓDZTWO DLA BEZPIECZEŃSTWA

Program pozwala spojrzeć na przywództwo w kontekście bezpieczeństwa i jakości pracy. Dedykowany jest przedsiębiorstwom, którym zależy na zmniejszeniu liczby wypadków oraz wdrożeniu kultury bezpiecznej pracy w całej organizacji. Zgodnie z naszym przekonaniem kluczem do zmian w tym obszarze ma być zmiana w postawie pracowników – chcemy, by przekonanie “pracujemy bezpiecznie, bo musimy” zastąpiło “pracujemy bezpiecznie, ponieważ chcemy i nam zależy”. W tym celu wyposażamy kadrę kierowniczą w wiedzę i szereg narzędzi, które pozwalają zmienić sposób myślenia i zachowanie pracowników.

PLANOWANE SPOTKANIA

GRA SZKOLENIOWA

Szkoleniom towarzyszy gra Ostatnia Wyprawa. To częściowo multimedialne narzędzie uwrażliwia uczestników szkoleń na kwestie związane z bezpieczeństwem pracy, w tym krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych działań. Pełen opis gry znajduje się tutaj.


KOMUNIKACJA I FEEDBACK

Prezentowany program koncentruje się na rozwijaniu umiejętności udzielania informacji zwrotnej. Kierujemy go do przedsiębiorstw, które stawiają na rozwój kultury feedbacku. I które chcą, by pracownicy efektywnie odnosili się do treści swojej pracy oraz dzielili się 

wiedzą w ramach organizacji. Podczas realizacji szkoleń z tego obszaru zależy nam na odczarowaniu feedbacku jako trudnego emocjonalnie doświadczenia. W dużej mierze wskazujemy więc tutaj na stronę merytoryczną informacji zwrotnej oraz konkretne narzędzia, które pozwalają jej udzielać.

PLANOWANE SPOTKANIA

GRA SZKOLENIOWA

Szkolenie pokazowe rozpocznie się rozgrywką gry szkoleniowej Informator. Dzięki tej grze uczestnicy naszych szkoleń uczą się między innymi tego, że dobrze udzielony feedback wymaga solidnego przygotowania, selekcji oraz empatii, i polega na jasnym i konkretnym przekazaniu informacji. Więcej o Informatorze można przeczytać tutaj.


ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM ROZPROSZONYM

Program szkolenia w praktyczny sposób pokazuje, jak zarządzać zespołem rozproszonym. Powstał z myślą o menedżerach, którzy kierują pracą osób pozostających na co dzień w różnych lokalizacjach, strefach czasowych itd. Prowadząc szkolenia z tego obszaru, w pierwszej kolejności doskonalimy kompetencje kierownicze uczestników. Następnie pobudzamy ich do refleksji nad dobrymi i złymi praktykami pracy w zespołach rozproszonych (w tym miejscu istotnym elementem warsztatu staje się rozgrywka gry Sojusznicy, która pojawi się na szkoleniu pokazowym).

PLANOWANE SPOTKANIA

GRA SZKOLENIOWA

Podczas spotkania zagramy w grę szkoleniową Sojusznicy, która świetnie pokazuje, że współpracując, warto pamiętać o wspólnym celu, wspierać współpracowników w realizacji zadań i na bieżąco informować ich o postępach w swojej pracy. Więcej o tym narzędziu można przeczytać tutaj.


DLA KOGO?

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bezpłatne szkolenia pokazowe kierujemy do osób, które w szczególny sposób mogą być zainteresowane warsztatami:

  • przedstawicieli działów HR
  • menedżerów zespołów w dużych organizacjach
  • trenerów wewnętrznych

W każdym spotkaniu mogą wziąć 2 osoby z danej organizacji.


UCZESTNICTWO

Udział w szkoleniu pokazowym jest bezpłatny. Jeśli chcesz się zapisać, przyślij nam swoje imię, nazwisko, numer kontaktowy i nazwę stanowiska na adres: pokazowe@mindlab.pl. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona, dlatego o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0