Najlepszy pracodawca 2016 – znamy wyniki!

Aon Najlepsi Pracodawcy to największe badanie zaangażowania pracowników w Polsce. To zarazem jedyny obiektywny konkurs nagradzający firmy tytułem Najlepszego Pracodawcy wyłącznie na podstawie opinii pracowników. W tym roku w Polsce prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy zostało wyróżnionych 16 firm. 

Aon Best Employers (w Polsce Aon Najlepsi Pracodawcy) to program rozpoznawalny  na całym świecie. Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem czterech kryteriów: zaangażowania pracowników, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. W tym roku wśród nagrodzonych firm znalazły się:

W kategorii Przedsiębiorstwa małe i średnie – zatrudniające do 250 pracowników:

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Blue Media S.A., Boehringer Ingelheim, Brown-Forman Polska, HB Reavis Poland Sp. z o.o. , Hipp Polska, OMD, Sodexo Benefits & Rewards Services Polska, Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp.k.

W kategorii Przedsiębiorstwa duże – zatrudniające od 250 do 1000 pracowników:

Grupa Pracuj, Keller Polska Sp. z o.o., Liberty Ubezpieczenia (Obecnie cześć Axa Ubezpieczenia TuiR), Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń, NUTRICIA Polska Sp. z o.o., Warszawski Hotel Marriott

W kategorii Przedsiębiorstwa bardzo duże – zatrudniające powyżej 1000 pracowników:

Grupa LUX MED

O programie

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano ponad 440 tysięcy pracowników z ponad 1000 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. Kryteria oceny to wartości czterech wskaźników:

  • zaangażowanie pracowników
  • angażujące przywództwo
  • kultura wysokich wyników
  • wiarygodna marka pracodawcy

Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez medotodologię badania. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

„Tytuł Najlepszego Pracodawcy nie tylko wzmacnia reputację firmy jako wyjątkowego miejsca pracy, ale też buduje wartość marki w oczach klientów i kontrahentów. Firmy, które angażują pracowników mają silne umiejętności przyciągania, utrzymywania i rozwijania talentów. Zaangażowani pracownicy osiągają lepsze rezultaty, co wpływa na lepsze wyniki finansowe, a pracownicy w większym stopniu przyczyniają się do sukcesu klientów firmy. Serdecznie gratuluję wszystkim Najlepszym Pracodawcom, warto podkreślić fakt, że sukcesy odnoszą zarówno małe, jak i duże firmy, lokalne przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe organizacje z różnorodnych branż.” ‘Edward Stanoch, Partner Zarządzający Aon Hewitt, Lider Praktyki Talent w Europie.


Źródło: www.najlepsipracodawcy.pl.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0