Warto razem pomagać – dołącz do drużyny „SZLACHETNA PACZKA z Edenred”

Święta to idealny czas, aby poczuć radość dzielenia się i pomagania innym. To także doskonała okazja, by docenić zaangażowanie pracowników i dostarczyć im wyjątkowych emocji. W te święta pracodawcy za pomocą jednego gestu mogą zmotywować pracowników i dodatkowo pomóc po­trzebującym rodzinom w Polsce. Wystarczy, że firma dołączy do drużyny „SZLACHETNA PACZKA z Edenred”.

Karty podarunkowe to najbardziej popularna forma prezentu wręczanego pracownikom z okazji świąt. Wychodząc naprze­ciw tym oczekiwaniom, Edenred – największy wydawca kart przedpłaconych w Polsce – na nadchodzące Boże Narodze­nie przygotował limitowaną edycję kart podarunkowych Szla­chetna Karta – Wielka Pomoc.

SZLACHETNA PACZKA z kartą Edenred

Szlachetna Karta – Wielka Pomoc powstała dzięki współpra­cy ze Stowarzyszeniem WIOSNA – twórcą znanego i cenio­nego projektu SZLACHETNA PACZKA. Dzięki tej relacji, pra­codawcy wybierając w te święta Szlachetne Karty Edenred, mogą dostarczyć swoim pracownikom dawkę wyjątkowych przeżyć, jednocześnie pomagając potrzebującym rodzinom. Dodatkowo firmy budują lojalność zespołu, wzmacniając przy okazji działania CSR oraz employer branding. Dołączając do akcji, każda organizacja otrzyma „Certyfikat Szlachetnej Fir­my”, a pracownicy – podwójny podarunek na święta.

Więcej uśmiechu dla pracowników

Szlachetne Karty podarunkowe Edenred ucieszą każdego pracownika. Są one powszechnie akceptowane, dzięki cze­mu można nimi płacić nimi we wszystkich sklepach stacjo­narnych oraz w Internecie. Dodatkowo otrzymuje się unikalny pakiet świątecznych kuponów rabatowych i możliwość korzy­stania z jedynej na polskim rynku platformy oszczędnościowej ClubCodes, a tym samym dostęp do 800 ofert zniżkowych zmieniających się każdego dnia. Radość pracownika wywoła również fakt, że może on osobiście zaangażować się w budo­wanie SZLACHETNEJ PACZKI na stronie Myedenred.pl.

Zaufany Partner

Współpraca z Edenred to gwarancja sukcesu poparta zadowo­leniem ponad 41 milionów użytkowników. Firma jest światowym liderem na rynku usług przedpłaconych. Posiada 50-letnie doświadczenie w świadczeniach pozapłacowych i motywacji pracowników. Klienci wysoko cenią Edenred za indywidualne podejście, jakość obsługi i elastyczność w działaniu.


Cieszymy się, że Edenred dołączył do grona Partnerów XVI edycji projektu SZLACHETNA PACZKA. Dzięki mądremu wykorzystaniu kompetencji firmy mogą Państwo skorzystać ze specjalnych kart, które znalazły się w jej tegorocznej świątecznej ofercie. W ten sposób macie Państwo wpływ na los tysięcy potrzebujących rodzin – Wojciech Kmiecik, Wiceprezes Stowarzyszenia WIOSNA,organizator projektu SZLACHETNA PACZKA.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA stworzyliśmy piękny i wrażliwy na innych produkt. Wierzę, że limitowana edycja kart podarunkowych Szlachetna Karta – Wielka Pomoc otworzy serca polskich pracodawców i pracowników. Zachęcam wszystkie firmy, aby dołączyły do drużyny „SZLACHETNA PACZKA z Edenred” i pozwoliły sobie w te święta na szlachetność i wzruszenie – Henrietta Varju, Prezes Zarządu Edenred Polska.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0