HRcamp 2016! Co sądzą eksperci – Monika Hryniszyn

Ruszamy z nowym cyklem “Co sądzą eksperci”. Stopniowo będziemy prezentować Wam nasze HRcampowe startery – krótkie zapowiedzi, które wprowadzą Was, z jednej strony w obszar wystąpień naszych ekspertów, a z drugiej w DIGITALowe Rewolucje HR! A danie główne… już we wrześniu.

MH Monika Hryniszyn – Dyrektor personalny w firmie Randstad zatrudniającej 25 000 pracowników tymczasowych i 1000 pracowników korporacyjnych w Polsce. Posiada 16 letnie doświadczenie w obszarze HR, choć nie ilość lat, a ilość przeprowadzonych zmian świadczy o jej doświadczeniu. Przed rozpoczęciem pracy na obecnym stanowisku pracowała w consultingu i prowadziła międzynarodowe projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi dla klientów firmy Accenture. Wcześniej piastowała stanowisko Dyrektora Personalnego w firmie Statoil. Od wielu lat buduje marki pracodawców i dba o kreowanie angażującego środowiska pracy.

Jak digital rewolucjonizuje procesy HR i strategię zarządzania ludźmi?

Digitalizacja wpływa na szybkość realizacji procesów, sprawniejsze ich kontrolowanie, szybkość wyciągania danych personalnych i łatwość nawet złożonych analiz, możliwość podejmowania decyzji i reagowania w trakcie, a nie po fakcie. Pozwoli na szybsze podejmowanie decyzji hr-owych. Można te z zauważyć ryzyko związane z mniejszą ilością kontaktów osobistych z pracownikami i pośród pracowników – coraz powszechniejsze wykorzystanie systemów do pracy poza miejscem pracy ( biurem), home office, zmniejszenie liczby spotkań osobistych zastępując videokonferencjami. To wyzwanie dla managerów – zarządzanie pracownikami w formule elastycznej, zarządzanie wynikami ich pracy, a nie rozliczanie z czasu spędzanego przy biurku, a jednocześnie tworzenie atmosfery współpracy i wymiany informacji w zespole rozproszonym. Rola Managera w erze digitalizacji ulega zmianie i mądre działy HR pomagają przejść na inny poziom zarządzania

Jak nowe technologie rewolucjonizują rekrutację, employer branding i komunikację?

wydaje się, że w tym obszarze HR widać największe wykorzystanie i wpływ nowych technologii. Wykorzystanie videorekrutacji, aktywności internetowej pracodawców, odejście od portali ogłoszeniowych, intensywne wykorzystanie social media, aplikacje będące pomostem pomiędzy pracodawcami, a kandydatami – prawie co miesiąc pojawia się coś nowego. Technologia to szybkość dostępu do informacji i możliwość weryfikacji informacji – w obszarze employer branding kluczowe jest działanie wewnętrzne, aby nasi pracownicy byli naszymi ambasadorami w sieci – od nich najszybciej i najskuteczniej płynie informacja w świat.

Zapraszamy na wystąpienie Pani Moniki Hryniszyn! „Jeśli coś jest do wszystkiego, to …. Jak dobrze fokusować swoje działania EB i znaleźć pracowników w sieci”. Kilka słów od prowadzącej: „Wiedzieliśmy kogo potrzebujemy – dobrych pracowników. Tylko co to oznacza dla naszej firmy, kto się odnajduje w obowiązkach, kto dobrze „performuje” i kto ceni te wartości, które są naszym DNA? Wiedzieliśmy, że pierwsze kroki w employer brandingu trzeba oprzeć na rzetelnej analizie EVP i badaniu naszych grup docelowych. Bez tego ani rusz. Analiza ilościowa danych, a następnie przekrojowe badanie jakościowe najlepszych pracowników – Top Performers pozwoliło sformułować lokalny EVP Randstad i scharakteryzować naszego wymarzonego kandydata i przekonać zarząd do inwestycji w pozyskanie go. Reszta była już prosta!”.

Chcesz wiedzieć więcej… 14 wrzesień, godzina 16:20! Zapisy już wystartowały, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i ZAPISZ SIĘ!

4a

Pamiętaj jeszcze o tym: DIGITALowe Rewolucje HR! Sprawdź jakim rewolucjonistą jesteś! NIE WIESZ?! HR się rozwija, gonią nas nowe technologie. Wypełnij krótki test i sprawdź jakim rewolucjonistą jesteś w branży HR!

Strona wydarzenia: TUTAJ!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled