Noc Kariery! Znajdź swoją drogę!

33333
 

Korporacja czy start-up? Która ścieżka kariery będzie dla mnie lepsza? Czy nadaję się na CEO? Jak to sprawdzić? Jak inni doszli do swoich sukcesów? Jak przygotować CV, które pokochają pracodawcy? I co mówić na rozmowie rekrutacyjnej? Właśnie na te pytania studenci chcą znać odpowiedź! Dlatego organizujemy niezwykły event jakim jest Noc Kariery!

O co chodzi?

Noc Kariery to event skierowany do wszystkich studentów i absolwentów. Zrywamy ze schematem sztywnych spotkań podczas targów pracy i dajemy studentom możliwość networkingu z potencjalnym pracodawcą w luźnej i inspirującej atmosferze ☺ Zero krawatów, zero nadętej atmosfery – znosimy granicę pomiędzy kandydatami i pracodawcami.

Kiedy i Gdzie?

Noc Kariery odbędzie się 12 maja o 16:00 na Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas kilku godzin studenci będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchania inspirujących historii osób, które odniosły sukces zawodowy i chcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Wśród prelegentów wystąpią m.in. Łukasz Trzeszczkowski z Grupy PZU, Aleksandra Pucicka z LinkedIn, Grzegorz Woźnicki z L’Oreal, a także twórcy startupów o międzynarodowym zasięgu – Paweł Sieczkiewicz z Telemedi.co, Wiktor Szmidt z Netguru oraz Grzegorz Kieliszczyk z FRU.pl. To również szansa na udział w warsztatach, które dadzą wiedzę na temat tego, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, czego oczekują od kandydatów rekruterzy oraz jak przygotować profesjonalny profil na LinkedIn, którego nie powstydziłby się sam CEO startupu!

Jesteś pracodawcą? Zabłyśnij!

Chcesz dołączyć do tego grona Gwiazd Kariery? A może masz pomysł na nietypowe zaprezentowanie swojej firmy podczas eventu? Już dziś zostań partnerem Nocy Kariery: KLIKNIJ I ZABŁYŚNIJ!

Organizatorem wydarzenia jest Employer Branding Institute przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wszystkie informacje oraz pełen program wydarzenia znajdują się na stronie www.nockariery.pl!

Do zobaczenia!
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0