Losujemy wejściówki na Warszawskie Dni Rekrutacji (18-19.02, Warszawa)

wdrrrr3

Warszawskie Dni Rekrutacji coraz bliżej, a Ty nie jesteś jeszcze zapisany na wydarzenie dla profesjonalistów działów HR?! Czas to zmienić, możesz odebrać wejściówkę za darmo zapraszając swoich znajomych „po fachu”. Co trzeba zrobić… ?
 

Wystarczy, że zaprosisz 3 osoby na udział w WDR2016, a wejściówka trafi w Twoje ręce. Przekaż im kod z 40% zniżką WDR2016_firstKWDR_kvxE1m40, napisz nam kogo zaprosiłeś a po ich rejestracji na naszej stronie, stworzymy dla Ciebie unikalny kod na wejście za darmo 🙂
 
UWAGA! Kody są ważne do 2-ego lutego włączenie!
 
*w sprawach generowania spersonalizowanego kodu kontaktuj się z koordynatorem WDR: katarzyna.krawczyk@hrstandard.pl
 
O konferencji:
 
V Edycja Warszawskich Dni Rekrutacji: 18 i 19 lutego – to czas gdzie znów możemy się spotkać w gronie profesjonalistów. Warszawskie Dni Rekrutacji są największą w Polsce imprezą poświęconą tematom rekrutacji, nowych technologii oraz Nowym Formom HR.
 
Ugruntowana pozycja konferencji, wysoki poziom merytoryczny oraz innowacyjne podejście sprawiają, że co roku gościmy ponad 400 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju. Nasze wydarzenie to także okazja do prezentacji i zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami HR, które znacząco wpłynęły na efektywność działań
 
Tym razem skupimy się na takich tematach jak:

 • Technologia i Narzędzia w HR,
 • Nowe Formy HR,
 • Employer Branding.
   

  Podczas pierwszego dnia konferencji zaprezentujemy wyniki opracowanego przez nas raportu „Przyszłość Narzędzi HR”. Raport będzie analizą obecnej sytuacji oraz prognozą kierunku, komentowaną przez specjalistów z branży HR. W jakim rozwinie się rynek narzędzi HR w najbliższych latach.
   
  Zapraszamy również na galę towarzyszącą konferencji, podczas której zostaną przyznane nagrody –Bohaterowie HR – dla laureatów, którzy dzięki swoim rozwiązaniom istotnie wpłynęli na rozwój branży HR. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby wspólnie stworzyć jedno z najważniejszych wydarzeń branży HR w Polsce.
   
  Zapraszamy Państwa na najważniejsze w 2016 roku wydarzenie poświęcone rekrutacji i tematom pokrewnym. Dowiedz się więcej: warszawskiednirekrutacji.pl!
   
   
   

 • Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

  Skomentuj

  Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

  Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

  Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

  Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

  Share This
  HRstandard.pl
  Login/Register access is temporary disabled
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0