XI edycja Kongresu Human Resources w Warszawie

IMG_0716

Zapraszamy na XI edycję Kongresu HR: Rekrutacja, Programy Rozwojowe, Budowanie Kultury Organizacyjnej oraz Zaangażowania Pracowników, który odbędzie się w dniach 13-14 października 2015 w Hotelu Mercure, w Warszawie.
 
Drodzy Praktycy!
 
Podsumowując minione edycje Kongresu Human Resources, które zakończyły się wielkim sukcesem, a przez wielu z Państwa oceniane są jako najważniejsze i najciekawsze wydarzenie HR-owe w Polsce, bez wahania podejmuję się organizacji kolejnej, XI już edycji tego przedsięwzięcia. Dzięki wielu wnikliwym oraz szczegółowym rozmowom z praktykami z branży HR, powstał następny unikatowy program spotkania oparty na licznych doświadczeniach z „pracy wziętych”.
 
Agenda spotkania została opracowana we współpracy z ekspertami, reprezentujących czołowe firmy w Polsce. Chcąc kolejny raz sprostać Państwa oczekiwaniom, ponownie podzieliłem wydarzenie na dwie osobne sekcje tematyczne: Na pierwszym panelu bliżej przyjrzymy się szeroko pojętej rekrutacji, natomiast na drugim poznamy bardzo ciekawe programy rozwojowe, tajniki budowania kultury organizacyjnej oraz zobaczymy rozwiązania dotyczące tego w jaki sposób najefektywniej wzmacniać zaangażowanie pracowników. Dzięki tak szczegółowemu wyodrębnieniu dwóch obszarów możecie Państwo idealnie dopasować tematykę paneli dyskusyjnych do swoich potrzeb oraz zainteresowań.
 
Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy wspólnie z prelegentami mają możliwość konfrontacji zarówno swoich doświadczeń, jak i codziennej praktyki. Kongres jest idealną platformą do wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, spotkania się z kolegami z branży, jak i pogłębienia swojej wiedzy bez presji czasu, procedur oraz obowiązków służbowych.
 
Jestem przekonany, że nie może Państwa zabraknąć podczas XI edycji!
 
Zgodnie z Państwa życzeniem dodatkowym punktem programu, będzie możliwość wzięcia udziału
w wieczornym spotkaniu przy lampce wina. Jestem przekonany, że pozwoli to nam na umocnienie kontaktów biznesowych i kontynuację dyskusji w nieco mniej formalnej atmosferze :).
 
W roli prelegentów pojawią się jak zwykle wieloletni praktycy z takich firm jak:
 
DHL Express, Bank PeKaO, Nestle, Grupa PZU, Atos IT Services Sp. z o.o., Bank PeKaO,
TU Europa S.A. i TU na Życie Europa S.A, Grupa ŻYWIEC, MBANK , Atos IT Services Sp. z o.o., PROVIDENT Polska S.A., BEST S.A., PERFETTI VAN MELLE, ORANGE, Bank PeKaO, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., Bank PeKaO, MBANK, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.
 
Do zobaczenia na spotkaniu!
Marcin Dominowski
Project Manager
 
Współpraca w zakresie Sponsoringu
Kamila Biarda
kamila.galon@bmspolska.pl
 
Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerem telefonu: 795 345 809 lub pod adresem mailowym: marcin.dominowski@bmspolska.pl
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0