Konferencja Dyrektorów HR w Warszawie

Bez-nazwy-3-kopia-4_06

Już 9 czerwca w Centrum Konferencyjnym warszawskiej Legii Dyrektorzy HR oraz HR Business Partnerzy spotkają się, aby wziąć udział w konferencji poświęconej przywództwie. Wydarzenie pod hasłem „Skuteczne przywództwo w organizacji” będzie zwieńczeniem cyklu seminariów online na temat budowania roli liderów w organizacjach, zrealizowanych przez serwis GoldenLine na przełomie kwietnia i maja 2015 roku. Prelegentami będą m.in. Daniel Lewis z Bright Leadership oraz Andrzej Borczyk, Dyrektor HR Microsoft Polska.
 
Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom związanym z przywództwem w organizacjach oraz rolą liderów w kontekście kierowania ludźmi. W trakcie wystąpień merytorycznych i panelu dyskusyjnego eksperci podzielą się wiedzą i wieloletnią praktyką, aby zachęcić osoby zarządzające w działach HR do dyskusji nad istotą przywództwa i rolą liderów w organizacjach. Wydarzenie jest skierowane do Dyrektorów HR lub HR Business Partnerów w dużych organizacjach.
 
Zagadnienia poruszane w trakcie spotkania będą związane przede wszystkim z nowoczesnym przywództwem i różnorodnych rolach lidera, jakie pełni w zespole oraz całej organizacji. Tematy wystąpień będą dotyczyć kosztów ponoszonych przez liderów, ich roli w kierowaniu ludźmi w ekspansji na rynki zagraniczne oraz budowania zaangażowania w organizacji o rozproszonej strukturze. Elementem konferencji będzie również panel dyskusyjny, w trakcie którego uczestnicy będą starali się wspólnie odpowiedzieć na pytanie, jakie jest znaczenie przywództwa w nowoczesnych organizacjach.
 
Za merytorykę spotkania będą odpowiedzialni Daniel Lewis ­ trener i mówca, posiadający 30­letnie doświadczenie biznesowe w takich firmach jak Nestlé, General Motors,SABMiller, and Heineken, Artur Skiba, Prezes Zarządu Antal International, Andrzej Borczyk,HR Director Microsoft, Andrzej Nitecki, Dyrektor Zarządzający Pionem Kapitału Ludzkiego w Poczcie Polskiej, Alina Smolarek, Dyrektor HR w Centrum Medycznym ENEL­MED, Pakita Łowczyńska, HR Director GoldenLine oraz Cezary Maciołek, Wiceprezes Zarządu Grupy Progres. Szczegółowy program konferencji można znaleźć pod adresem: http://hs.goldenline.pl/skuteczne­przywodztwo­w­organizacji.
 
Zaplanowane przerwy kawowe będą dobrą okazją do wymiany spostrzeżeń między uczestnikami oraz do networkingu. Organizatorzy nie zapomnieli również o elemencie rozrywkowym ­ dla wszystkich chętnych zaplanowano spacer połączony ze zwiedzaniem stadionu Legii. Kto wie, być może okaże się, że wśród Dyrektorów HR jest wielu fanów piłki nożnej, którzy chętnie zobaczą stadion od kuchni.
 
 
 

1 komentarz
  1. Reply
    Jan 13 kwietnia 2016 at 18:15

    Bardzo ciekawa konferencja. Borczyk, Nitecki ciekawe wystąpienia.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0