Nagrody za najlepszą politykę personalną

hrnajwyzszej_jakosciW dniu 11 września w Pałacu w Żelichowie podczas gali HR Awards Ceremony wyróżnionych zostało ponad 50 firm z całego kraju W drugiej edycji badania HR Najwyższej Jakości, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, statuetki otrzymały przedsiębiorstwa, których działy HR i ich sukcesy zostały ocenione najwyżej.
 
 
 
 
 
 
 
 
Intencją badania jest weryfikacja długofalowej polityki personalnej firm oraz wyróżnienie organizacji wdrażających innowacyjne działania w swoich strukturach, a tym samym wyznaczających trendy i upowszechniających wysokie standardy w branży HR w Polsce – informuje Agnieszka Szefler, wiceprezes PSZK.
 
Ocenie poddane zostały takie obszary polityki personalnej jak rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenie i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna oraz Employer Branding.
 
Bardzo cieszymy się z wyróżnienia PSZK, które jest dla nas potwierdzeniem wysokich standardów naszej polityki HR. – powiedziała Kinga Sobiech, dyrektor HR firmy Corning Optical Communications, lidera rozwiązań optycznych na świecie. – W działaniach HR koncentrujemy się na aktywnościach, które przełożą się na zwiększenie efektywności firmy i wspierają realizację jej strategii. Bezustannie doskonalimy warunki oferowane pracownikom, inwestujemy w ich rozwój, jednocześnie dbając o znakomitą atmosferę w pracy. Wiemy, że zaangażowanie pracowników jest podstawą naszego sukcesu i pozwala nam utrzymywać pozycję lidera w branży.
 
Budowanie wizerunku firmy, jako dobrego pracodawcy jest procesem długotrwałym, wymagającym skutecznej i przemyślanej polityki HR zorientowanej na rozwój kapitału ludzkiego w organizacji. Certyfikat HR Najwyższej Jakości stanowi dla nas potwierdzenie, że działania które podejmujemy nie tylko zmierzają w dobrym kierunku, ale przede wszystkimprzynoszą efekt i przekładają się na satysfakcję naszych pracowników – komentuje Anna Łokaj, Manager ds. wizerunku pracodawcy i komunikacji HR w Dalkia Polska S.A.
 
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami od dwudziestu lat monitoruje i promuje najwyższe standardy zarządzania kapitałem ludzkim, będąc największą i najstarszą organizacją zaufania publicznego branży HR w Polsce. Odpowiada za zatrudnienie ponad 4 milionów pracowników, czyli przeszło jednej czwartej osób aktywnych zawodowo w kraju.
 
 
Źródło: PSZK
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0