Małgorzata Bartler nową dyrektor HR w Alior Banku

zmiany kadroweOd lipca br. za zarządzanie zasobami ludzkimi w Alior Banku odpowiada Małgorzata Bartler. Nową Dyrektor Departamentu Pracowników wyróżnia ponad 20-letnie doświadczenie w branży HR, zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Małgorzata Bartler będzie odpowiedzialna w Alior Banku za zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wypracowanie narzędzi, które w skuteczny sposób pozwolą wpisać zawodowe aspiracje pracowników w realizowaną strategię biznesową banku. Nowa Dyrektor wraz z zespołem skupi się także na budowaniu wizerunku Alior Banku jako atrakcyjnego pracodawcy i partnera w rozwoju osobistym pracowników.
 
Moim celem jest rozwijanie strategii zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, opartej na trzech głównych filarch: Alior Bank jako pracodawca pierwszego wyboru dla osób szukających pracy w bankowości, budowanie kultury zorientowanej na klienta oraz wzmacnianie zaangażowania pracowników – mówi Małgorzata Bartler, Dyrektor Departamentu Pracowników w Alior Banku.
 
Małgorzata Bartler specjalizuje się w tworzeniu strategii HR wspierającej cele biznesowe spółki oraz w budowaniu zaangażowania wśród pracowników. Ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu systemów HR w nowo powstałych firmach. Jej praca była wielokrotnie doceniana licznymi nagrodami i wyróżnieniami m.in. trzema certyfikatami „Top Employers” oraz szczególnie ważnym, tytułem „Najlepszy Pracodawca Roku” przyznawanym na podstawie ocen pracowników. Swoje umiejętności zdobywała między innymi w spółkach Multikino oraz Grupie Żywiec. Przez ostatnie 6 lat była związana z firmą Play.
 
 
Źródło: Alior Bank
 
 
Image courtesy of iosphere/FreeDigitalPhotos.net
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0