Absolvent Talent Days 2014 – nowa jakość spotkań pracodawców ze studentami i absolwentami

sdhftjAbsolvent Talent Days to największe targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów w Polsce. 11 marca 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawi się 100 top pracodawców oraz 10 000 studentów i absolwentów. Kluczowym założeniem Absolvent Talent Days jest nowa jakość współpracy pracodawców z młodymi ludźmi.

 

 

 

 

 
11 marca odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce skierowane do młodych ludzi – Targi Pracy i Praktyk Absolvent Talent Days. Wydarzenie niesztampowe, organizowane na ogromną skalę, w miejscu, które z pewnością zachęci studentów i absolwentów do wzięcia w nim udziału – Biznes Klub na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorów wydarzenia, platformę Absolvent.pl wspierają Partnerzy: PwC, Play, Sygnity oraz Samsung. Odwiedzający będą mieli szansę nie tylko zapoznać się z najświeższymi ofertami pracy i praktyk potencjalnych pracodawców, ale także porozmawiać z ich przedstawicielami – dowiedzieć się więcej na temat samej firmy i jej procesów rekrutacyjnych.

 
Absolvent Talent Days to nie tylko spotkania pracodawca – student. To także wiele inspirujących paneli dyskusyjnych z udziałem wyjątkowych gości takich jak np. Ronald Binkofsky – Dyrektor Generalny Microsoft Polska czy Andrzej Klesyk – Prezes Zarządu PZU. Mają one na celu zainspirować młode pokolenie do działania, podpowiedzieć jak wygląda droga do sukcesu i na co warto się przygotować.

 
Absolvent Talent Days to również dodatkowe atrakcje, te bardziej i mniej związane z budowaniem kariery zawodowej. Odwiedzający będą mogli m.in. skorzystać z porad praktyków z serwisu MentorKariery.pl, którzy udzielą porad dotyczących budowania kariery zawodowej czy podpowiedzą jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne. Na tym samym stoisku będzie można także zrobić sobie darmowe zdjęcie do CV, a potem na przykład odpocząć w chillroomie i nawiązać nowe cenne znajomości.

 
Organizatorzy wydarzenia zadbają o rewelacyjną atmosferę, obsługę, organizację i intensywną promocję wśród studentów i świeżych absolwentów. W gronie Patronów Medialnych, którzy zgodzili się wesprzeć promocję wydarzenia znaleźli się: Personel i Zarządzanie, RMF Maxxx, Rzeczpospolita, Magazyn TKINKTANK. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland, ABSL), wiodąca organizacja branżowa reprezentująca sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz Employer Branding Insitute.

 
Twoja firma nie zgłosiła się jeszcze na Absolvent Talent Days?

 
W takim razie masz niewiele czasu do namysłu – zostały ostatnie wolne miejsca! Do udziału w Absolvent Talent Days zapraszamy wszystkie firmy, którym zależy na wsparciu młodych, zdolnych ludzi w procesie wkraczania na rynek pracy, a tym samym budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Jeśli szukasz młodych, zdolnych ludzi, którzy zasililiby szeregi Twojej organizacji, nie może Cię zabraknąć na Absolvent Talent Days!

 
Zapraszamy do współpracy.
http://talentdays.pl/kontakt

 

 

 
Image courtesy of suphakit73/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0