Wrocławska spółka IT zatrudni 100 nowych osób w Krakowie

sdhfgsdjfhWrocławska firma SMT Software w najbliższym czasie w swoim krakowskim oddziale zatrudni 100 nowych osób.

 

 

 

 

 


 
 
 

Poszukiwani są zarówno doświadczeni specjaliści IT, jak i studenci ostatnich lat studiów ze znajomością takich technologii jak C#, C++, .NET, Java oraz platform mobilnych: iOS i Android.
 
SMT Software oferuje własne rozwiązania IT wspierające procesy zarządzania, sprzedaży, budżetowania, raportów i analiz, marketingu oraz obsługi klienta. Specjalizuje się w outsourcingu kadr IT, zarówno dedykowanych zespołów stanowiących trzon działalności IT klienta, jak i outsourcingu pojedynczych specjalistów.
 
Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software w Krakowie będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek z takich branż jak bankowość, ubezpieczenia, leasing, transport, przemysł, telekomunikacja i rozrywka. Tak szerokie spektrum rozwiązań to dla nowego pracownika gwarancja rozwoju i zapewniona różnorodność projektowa.
 
Powiększenie krakowskiego zespołu firmy zbiegło się również w czasie z podpisaną w połowie stycznia umową z Urzędem Miasta Kraków na świadczenie usług IT. Kontrakt dotyczy kontynuacji budowy i wdrożenia Systemu Elektronicznych Usług Publicznych (SEUP). System umożliwi mieszkańcom Krakowa załatwianie większości spraw urzędowych przez Internet. Pomoże również w codziennych obowiązkach pracownikom urzędu miasta oraz innym jednostkom organizacyjnym gminy.
 
SMT Software działa na rynku usług IT od 2002 roku w 7 oddziałach na terenie kraju: Wrocław (centrala), Warszawa, Poznań, Białystok, Gliwice, Katowice i Kraków. Posiada zagraniczne oddziały w Wielkiej Brytanii i Holandii oraz we Francji. Obecnie zespół SMT Software liczy ponad 500 specjalistów IT.

 
 
 

Źródło: SMT software

 
 
 
Image courtesy of Master isolated images/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0