XI Forum Zarządzania Kompetencjami pt. Przywództwo 2.0 – Innowacyjny Lider

4910878479_2cb13d8da5Coraz częściej w literaturze, badaniach i opracowaniach pojawia się sylwetka, która roboczo nazywana jest Przywódcą 2.0.  Wedle różnych doniesień badawczych, takich przywódców jest od 5% d0 15%. Kolejną dobrą wiadomością jest natomiast to, że takiego stylu, Przywództwa 2.0 można się nauczyć. Jeśli chcieliby Państwo bliżej poznać sylwetkę wysoko efektywnego lidera naszych czasów zapraszamy na XI Forum Zarządzania Kompetencji 21 listopada 2013 w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Temat

XI Forum Zarządzania Kompetencjami pt. Przywództwo 2.0 – Innowacyjny Lider

Data

21 listopada 2013 roku

Miejsce

Golden Floor, budynek Millennium Plaza, Warszawa

Cel spotkania

Podczas XI Forum Zarządzania Kompetencjami pt. Przywództwo 2.0 – innowacyjny lider postaramy się przybliżyć sylwetkę wysoko efektywnego lidera naszych czasów. Do zrozumienia działań i skuteczności lidera nie wystarczy pojęcie kompetencji, władzy, posiadania informacji, zarządzania przez cele czy innych dyspozycji tradycyjnie pomocnych w podnoszeniu efektywności i skuteczności. Charakterystyki współczesnego lidera można poszukiwać w kilku aspektach. Nazwijmy roboczo ten obraz Przywódcą 2.0. Podczas konferencji dowiecie się Państwo kim jest Przywódca 2.0.

Opis wydarzenia

Tegoroczne Forum to już jedenasta edycja tego wydarzenia. Za każdym razem gościliśmy ponad 150 osób reprezentujących różne firmy i stanowiska. Prelegentami byli naukowcy (np. profesorowie Zbigniew Brzeziński i Czesław Nosal), przedstawiciele świata biznesu (np. Prezes KIG, Pan Andrzej Arendarski), konsultanci zagraniczni (np. John Gaynard) i wielu innych. Przede wszystkim jednak gościliśmy dyrektorów HR i pionów biznesowych z czołowych polskich firm. Tematyka tegorocznego Forum wpisuje się w światowy trend poszukiwania efektywności poprzez rozwój przywództwa w firmach.

Ważnymi wyróżnikami Forum są:

Zakorzenienie w praktyce biznesowej. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko są inspirowani nowymi koncepcjami, ale wypracowują konkretne rozwiązania.

Prezentowanie najnowszych, ale już sprawdzonych modeli, teorii, badań.

Cena

Uczestnictwo bezpłatne

 

Zostały już ostatnie wolne miejsca – osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy do formularza zgłoszeniowego

W razie pytań proszę o kontakt:
Aneta Drynda, email: aneta.drynda@profirma.pl
tel. (58)550 94 94,  kom. 518 020 961

 

 

źródło: ProFirma Sp. z o.o.

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled