Unilever z nowym Wiceprezesem ds. HR w regionie CEE

file90212449990561 lipca 2013 roku Tom Dewaele objął funkcję Wiceprezesa ds. HR firmy Unilever w Europie Środkowo-Wschodniej. Tym samym dołączył także do Zarządu Unilever w regionie CEE.

 

 

 

Unilever, jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości, ogłosił zmiany w strukturze kierowniczej w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). 1 lipca br. na stanowisko Wiceprezesa ds. HR w tym regionie został powołany Tom Dewaele, pełniący wcześniej funkcję Wiceprezesa ds. Wynagrodzeń w europejskiej strukturze spółki. Dewaele dołączył też do Zarządu firmy Unilever w regionie CEE, będąc jednocześnie Członkiem Zarządu ds. HR w Unilever Polska. Na stanowisku zastąpił Tibora Bernhardta, który opuścił firmę po 17 latach pracy.Ta szansa to nie tylko ogromne wyzwanie, ale również odpowiedzialność, jako że Polska i region Europy Środkowo-Wschodniej są rynkami bardzo ważnymi dla wzrostu firmy Unilever w Europie – mówi Tom Dewaele. Optymistycznie nastraja mnie również to, że nie tylko nasi pracownicy w Polsce są niezwykle utalentowani, ale również studenci, aplikujący do pracy w Unilever, wykazują ogromny potencjał – dodaje Dewaele.

 

 

Tom Dewaele urodził się w Belgii. Pracę w europejskim oddziale firmy Unilever rozpoczął w marcu 2011 roku jako Dyrektor ds. Wynagrodzeń. Już po roku kierował zespołami w regionie NAMET & RUB (Afryka Północna, Środkowy Wschód, Turcja, Rosja, Ukraina oraz Białoruś). Swoje 10-letnie doświadczenie w obszarze HR zdobywał m.in. w Anheuser Busch-InBev. Nowy Wiceprezes jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu w Lowanium (psychologia) oraz belgijskiej Vlekho Business School (Business Planning). Tom Dewaele jest żonaty i ma dwie córki. W czasie wolnym pasjonuje się sportem – biega i jeździ na rowerze oraz snowboardzie.

 

 

źródło: Unilever

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0