Timelo – innowacyjna usługa na rynku benefitów pracowniczych

timelo.pl to platforma umożliwiająca jednocześnie dokonanie kompleksowych zakupów, zlecenie pralni czy znalezienie złotej rączki, kierująca swoje usługi do pracowników korporacji w ramach pozapłacowych świadczeń socjalnych. To rewolucyjny serwis internetowy (internetowa galeria handlowa), który w nowoczesny sposób pomaga zapracowanym osiągnąć równowagę pomiędzy karierą a życiem osobistym. Pracownicy szybko i łatwo zarządzają swoimi codziennymi czynnościami, mając dzięki temu możliwość skoncentrowania się w większym stopniu na pracy.


Pracownik biurowy po wyczerpującym dniu pracy nie kończy jeszcze wypełniania swoich codziennych obowiązków. Po wyjściu z firmy czeka go jeszcze długa droga zanim w spokoju będzie mógł odpocząć i oddać się relaksowi lub ulubionym zajęciom. Zakupy w supermarkecie, pranie, sprzątanie, załatwienie instruktora angielskiego dla dziecka, zaplanowanie wakacji dla rodziny – wszystkie te czynności zabierają cenny czas i często psują nerwy. Dlatego często decydujemy się załatwić choć część tych spraw w czasie pracy: przez Internet lub wychodząc z biura wcześniej. Pracodawcy często nie kryją niezadowolenia i uniemożliwiają swoim podwładnym odwiedzanie stron, które uznają za źródło straconego czasu. Jednocześnie, szefowie szukają sposobu, aby jeszcze efektywniej zmotywować swoich pracowników.Na rynku benefitów pracowniczych pojawiają się coraz to nowe sposoby na uatrakcyjnienie posady
i zachęcenie pracowników do większego zaangażowania w powierzone projekty. Jednym z nich jest innowacyjna usługa timelo skierowana do dużych firm i korporacji oraz zatrudnionych w nich osób.


timelo to internetowy asystent (concierge) pozwalający zoptymalizować wydatki oraz oszczędzić czas. Kluczowymi odbiorcami serwisu są właśnie pracownicy biurowi, którym często brakuje czasu na organizację codziennych zajęć takich jak: zakupy spożywcze, korzystanie z pralni czy znalezienie przydatnych fachowców, np. złotej rączki, instruktora języka czy sprzątaczki. timelo to zatem atrakcyjne rozwiązanie pomagające efektywniej zarządzać czynnościami, którymi i tak każdy z nas musi się zająć, lecz tym razem bez ryzyka zaniedbywania obowiązków zawodowych.Dla pracownika to gwarancja spokoju, zwiększenie ilości wolnego czasu po pracy oraz oszczędność pieniędzy.


Z kolei głównymi benefitami dla korporacji, związanymi z korzystaniem z timelo, jest udostępnienie zatrudnionym w firmie osobom atrakcyjnego pakietu socjalnego, który pozwala na zwiększenie efektywności wykonywanych zadań i osiągnięcie równowagi między karierą a życiem osobistym. Dodatkowo, pracodawca ma szansę, aby odzyskać czas, który pracownicy pożytkują, podczas godzin pracy, na załatwianie swoich prywatnych spraw.


Dostęp do usług serwisu jest możliwy dzięki sfinansowaniu pakietów pracownikom w ramach pozapłacowych świadczeń pracowniczych (istnieje możliwość finansowania timelo zarówno ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych jak i środków obrotowych firmy) lub wykupieniu usługi bezpośrednio przez zainteresowanego pracownika.  Proponujemy dwa modele współpracy – miesięczna płatność za każdego pracownika zainteresowanego usługą, gdzie cena uzależniona jest od rodzaju pakietu oraz minimalnej liczby zgłoszonych pracowników (model analogiczny jak w przypadku ‚kart sportowych’) lub stała miesięczna opłata za obsługę całej firmy, niezależnie od liczby pracowników objętych usługą timelo, przy czym pracodawca może zgłosić wszystkich zatrudnionych w firmie – wyjaśnia Piotr Strzelecki, pomysłodawca i kierownik projektu.


Obejrzyj jak działa timelo


timelo to zatem świetny sposób na zakupy w sieci bez kosztów dostawy, bez wymaganej minimalnej kwoty zakupów, i co najważniejsze – z dostępem do wielu rodzajów sklepów, usług i funkcji jednocześnie. Ponadto, za wszystkie zamówione produkty, niezależnie od sklepu z którego pochodzą, Klient dokonuje tylko jednej płatności.


Prosta w obsłudze platforma zezwala na zamawianie zakupów już na następny dzień, a wszystkie zakupione produkty są dostarczane do firmy o stałej porze i przekazywane Klientom.W celu zapoznania się z usługami timelo firmom oferowany jest bezpłatny okres testowy, podczas którego pracownicy mogą korzystać z dedykowanych funkcji, płacąc jedynie za zakupione produkty. Więcej informacji i szczegóły przeprowadzenia testów dla firm znajduje się na stronie www.timelo.pl


Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.


Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0