Nowa usługa dla publikujących oferty pracy – wypróbuj za darmo

Jobbler – unikalna wyszukiwarka ofert pracy


Wydawca wyszukiwarki Jobleer uruchamia usługę, dzięki której poszukujący pracowników uzyskują dostęp do ponad 200 tysięcy internatów odwiedzających co miesiąc Jobleer.pl. Nowa usługa powinna wzbudzić szczególną uwagę wśród  zainteresowanych kandydatami do pracy za granicą, gdyż Jobleer wyróżnia się będąc jedną z najbardziej popularnych stron z bazą odnośników do ofert tego typu. Jobleer to jednak przede wszystkim portal przekrojowy o szerokim spektrum zainteresowań zawodowych wśród użytkowników z całej Polski. Potencjał reklamowy wyszukiwarki zauważyli najwięksi wydawcy jak Agora S.A., która wykorzystuje Jobleer do skutecznej promocji swoich serwisów rekrutacyjnych od początku 2011 roku. Jeżeli interesuje Cię dotarcie przed konkurencją do dodatkowych 200 tysięcy internatów, dołącz do usługi za pomocą poniższego linku:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W USŁUDZE W 30 SEKUND I PROMUJ OFERTY ZA DARMO


Wyjątkowo korzystne warunki promocji w usłudze

Przy tworzeniu produktów reklamowych naszym celem było zapewnienie maksymalnej elastyczności w dysponowaniu budżetem na promocję ofert pracy.  Ty decydujesz czy oferta ma być wyróżniona za pomocą jednorazowej miesięcznej opłaty, czy może lepiej promować ją, rozliczając się za pojedyncze unikalne kliknięcia. Ustalasz limit środków na kliknięcia lub decydujesz, by wszystkie oferty rozliczane w ten sposób korzystały ze wspólnej puli. Zależnie od spodziewanej popularności danego ogłoszenia i etapu rekrutacji, zawsze masz do wyboru najbardziej optymalne finansowo rozwiązanie.

Referencyjna cena za jedno kliknięcie to tylko 10 groszy. Cena odniesienia dla miesięcznej publikacji oferty  jest wyjątkowo korzystna i wynosi 30 złotych. Większe zasilenie konta przekłada się na większe korzyści. Z łatwością możesz otrzymać nawet 100% dodatkowych środków i obniżyć realny koszt promocji o połowę. Specjalnie  dla czytelników portalu HR Standard przygotowaliśmy formularz, umożliwiający błyskawiczną rejestrację w usłudze. Korzystając z poniższego linku otrzymasz kod promocyjny gwarantujący 50% dodatkowych środków, sumujący się z bonusem za wysokość zasilenia konta.


ZAREJESTRUJ SIĘ W USŁUDZE I OTRZYMAJ KOD PROMOCYJNY


Wypróbuj za darmo, jeżeli nie masz pewności czy skorzystasz

Każdy nowy użytkownik może za darmo przetestować usługę, poznać jak łatwa jest obsługa panelu  klienta oraz dodać wyróżnione odnośniki do ofert pracy. Będą one widoczne w Jobleer do czasu wyczerpania się gratisowych środków, które wręczamy nowym użytkownikom. Wyróżnienie oferty powoduje jej pojawianie się na samej górze wszystkich stron wyników wyszukiwania, jeżeli użytkownik wpisał odpowiednie słowa kluczowe lub przegląda region przypisany do oferty. Dodatkowo tytuł oferty jest wyróżniony grafiką „pilnie szukamy”. Przekierowanie przeglądarki do strony z treścią jest bezpośrednie i nie zatrzymuje się na podstronie informacyjnej, jak ma to miejsce w przypadku standardowych pozycji wyników. Środki te zapewniają, iż Twoja oferta zostanie zauważona i będzie otwierana przez wszystkich zainteresowanych. Wyróżnianie danej oferty jest bardzo łatwe i szybkie. Sprowadza się do dodania w panelu klienta tytułu, regionu i adresu www treści oferty, który może prowadzić do strony w domenie firmowej lub w dowolnym portalu rekrutacyjnym. Aby przetestować usługę skorzystaj z formularza rejestracyjnego:


ZAREJESTRUJ SIĘ W USŁUDZE I PROMUJ OFERTY ZA DARMO


Jobleer – ponad 200 tysięcy poszukujących pracy, o których mogłeś nie wiedzieć

Co miesiąc ponad 200 tysięcy poszukujących pracy w Internecie korzysta z Jobleer, dlatego oferty w każdym regionie i dla każdego zawodu cieszą się zainteresowaniem.  Poszukujący zatrudnienia odwiedzają nas ponad 500 tysięcy razy w miesiącu co przekłada się na więcej niż 4 miliony odsłon naszych stron. Dzięki czołowym pozycją w wyszukiwarce GoogleTM jesteśmy w ścisłej czołówce serwisów w kategorii praca za granicą. Znaczna część wizyt w Jobleer pochodzi od użytkowników znajdujących się poza Polską. Fakty te mówią, iż stanowimy cenne narzędzie dla osób zainteresowanych znalezieniem nowej pracy, z którego chętnie korzystają.  Nie są wynikiem chwilowo nasilonej kampanii promocyjnej, lecz stanowią efekt systematycznej budowy pozycji od 2007 roku. Warto promować wybrane oferty w Jobleer, aby dotrzeć do wszystkich potencjalnych pracowników przed konkurencją.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W USŁUDZE I OTRZYMAJ KOD PROMOCYJNY


Serdecznie zapraszam do przetestowania Programów Reklamowych Jobleer,
Założyciel Wyszukiwarki
Tomasz Szulewski

Wyszukiwarka ofert pracy Jobleer jest wydawana przez firmę IPB Capital z siedzibą w Gdyni.

Pytania w sprawie usługi:
tel. stac.  58 735 7740
tel. kom. 532 532 531


Artykuł nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są orientacyjnymi cenami netto.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0