Employer BrandingKnow HowKomunikacjaPressroomStrategia

Wyszukiwarka ekspertów CSR

Chcesz dowiedzieć się, kim są specjaliści w branży CSR? Teraz to nic trudnego, wystarczy zajrzeć na portal www.odpowiedzialnybiznes.pl,  gdziezostała uruchomionawyszukiwarka Kto jest kim – największa polska baza ekspertów zajmujących się tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.


Z radościąobserwujemy wzrost zainteresowania tematyką CSR. To właśnie skłoniło nas do stworzenia zupełnie nowej funkcji na naszym portalu – bazy ekspertów. Dzięki niej dostęp do informacji o odpowiedzialnym biznesie będzie zdecydowanie łatwiejszy – zapewnia Mirella Panek-Owsiańska, Prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


Wyszukiwarka Kto jest kim to największa baza ekspertów CSR dostępna dla wszystkich internautów. Można znaleźć w niej informacje na temat konsultantów, naukowców oraz innych specjalistów z całej Polski, zajmujących się tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. Baza zawiera istotne i na bieżąco aktualizowane informacje odnośnie dotychczasowego doświadczenia danej osoby, jej wykształcenia, obszarów działania, zainteresowań oraz firm i organizacji z którymi obecnie współpracuje.


NAUCZYMY CIĘ PROWADZIĆ KAMPANIE CSR W INTERNECIE! SPRAWDŹ KIEDY!


Każdy, prócz wyszukania informacji na temat interesującego go specjalisty, może również sam umieścić na portalu podstawowe informacje na swój temat. Eksperci wybierają obszar swoich zainteresowań w ramach tematyki społecznej odpowiedzialności biznesu: zaangażowanie społeczne (CCI), marketing społecznie zaangażowany (CRM), ekologia, konsumenci, łańcuch dostaw, raportowanie, społecznie odpowiedzialne inwestowanie (SRI), wolontariat pracowniczy, zrównoważony rozwój i inne.


Mamy nadzieję, że wyszukiwarka będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie CSR oraz kontaktować się z bezpośrednio   zsamymi ekspertami–mówi Panek-Owsiańska.


Największa polska baza ekspertów CSR dostępna jest pod adresem:www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Tagi:

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0