Kandydat i Firma w sieci – raport

Media społecznościowe to ostatnio absolutny hit sezonu, odmieniany przez wszystkie przypadki nie tylko w nowoczesnych, ale także w tradycyjnych środkach przekazu.  Eksperci podkreślają przede wszystkim ich znaczenie jako źródła informacji oraz narzędzia promocji – zarówno w rękach osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Promocja ta dotyczy nie tylko oferowanych dóbr i usług, ale także sfery rozwoju osobistego i promocji pracodawców.

W lutym 2011 r. konsultanci firmy doradztwa personalnego HRK S.A. (zespół odpowiedzialny za rozwój narzędzia Talent Finder) wspólnie z portalem rekrutacyjnym GazetaPraca.pl przeprowadzili badanie wśród użytkowników serwisu Gazetapraca.pl. Celem badania „Kandydat i firma w sieci” było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy i jak wykorzystujemy potencjał mediów społecznościowych w promocji wizerunku, a także określenie trendów w tej dziedzinie.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami przeprowadzonego badania oraz komentarzami i poradami ekspertów, którzy na co dzień zajmują się kreowaniem wizerunku swojego i firm, w których pracują.

Raport do pobrania: http://www.hrk.pl/docs/raport_marzec2011.pdf


Patronat Medialny nad badaniem objęli: PRoto.pl, HR news, Marketingowiec.pl, Employer Branding Institute, HRstandard.pl, HRK.PL

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0