Co Aktora łączy z Liderem i Coachem? – II Międzynarodowa Konferencja Coachingu

Każda osoba ma zdolność aby inspirować, motywować i wspierać innych. Gdy zdecydujemy się na rozwój w kierunku bycia liderem – coachem, stajemy się dla innych katalizatorem dla budowy zaufania, osiągania rezultatów oraz wpływania na zmiany.

Mark Rittenberg

Centrum Coachingu przy Akademii Leona Koźmińskiego ma zaszczyt zaprosić na II Międzynarodową Naukową Konferencję Coachingu pod hasłem: Coaching jako katalizator rozwoju organizacji, która odbędzie się w dniach 23-25 stycznia 2011 roku w Warszawie w siedzibie uczelni.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji są międzynarodowi specjaliści dr Jonathan Passmore, Philippe Rosinski, dr Mark Rittenberg oraz ponad 30 polskich ekspertów, naukowców i praktyków w zakresie coachingu. Konferencja jest szczególnie użyteczna dla wyższej kadry zarządzającej dyrektorów HR oraz coachów profesjonalnych. Głównymi obszarami będą:

· Coaching a przywództwo

· Obszary zastosowań coachingu w organizacjach

· Coaching menedżerski

· Coaching zespołów

· Zasady wdrażania coachingu

· Budowanie coachingowej kultury organizacyjnej

Uczestnicy Konferencji otrzymają również książkę pt. „Coaching. Katalizator rozwoju organizacji” zawierającą artykuły i casestudies napisane przez naukowców i praktyków na temat możliwości zastosowania coachingu oraz korzyści dla organizacji.

Specjalnymi zagranicznymi prelegentami podczas Konferencji będą:

dr Mark Rittenberg – ekspert w dziedzinie rozwoju kompetencji przywódczych. Dyrektor ExecutiveCoaching Center przy Berkeley University of California. Jego wystąpienie będzie dotyczyło min. wykorzystania umiejętności aktorskich w coachingu i rozwoju liderów.

Philippe Rosinski MCC ICF– twórca globalnego, wielopoziomowego podejścia w coachingu, które zaprezentuje w swoim wystąpieniu. Autor CoachingacrossCulturei Global Coaching – dwóch niezwykle interesujących książek, które wkrótce ukażą się polskim rynku.

dr Jonathan Passmore – specjalista w zakresie tworzenia i wdrażania kultury coachingowej w organizacjach. Autor ponad piętnastu książek z zakresu coachingu, Coach-konsultant w Rządzie Wielkiej Brytanii.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.coaching.kozminski.edu.pl/konferencje

W załączniku wysyłamy ramowy Program Konferencji.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 18.01.2011

Koszt udziału w Konferencji wynosi 2 240 zł.

Specjalna zniżka w wysokości 200 zł dla osób, które powołają się na HRstandard.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0