MrTed kupiony przez StepStone Solutions

MrTed, wiodący międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu Talent Management Solutions, został w ubiegłym tygodniu kupiony przez firmę StepStone Solutions.

StepStone Solutions działa w ponad 16 krajach, zatrudniając 450 pracowników. Przejęcie MrTeda jest kolejnym krokiem strategicznego wzrostu StepStone Solutions. Docelowo firma chce się stać światowy liderem na rynku zarządzania talentami.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem systemu MrTed TalentLink jest Grupa Pracuj, która całkiem niedawno wprowadziła na rynek autorski system do zarządzania aplikacjami kandydatów eRekruter. Jak twierdzi Elżbieta Flasińska, PR Manager Grupy Pracuj: Zmiana właściciela firmy MrTed nie ma żadnych konsekwencji dla Klientów – użytkowników systemu MrTed TalentLink. Aplikacja eRecruiter odpowiada na zupełnie inne potrzeby Klientów niż system TalentLink. Powstanie eRecruitera nie miało nic wspólnego z dzisiejszą informacją. (wypowiedź na FB)

Zapytaliśmy Piotra Michalczuka, przedstawiciela firmy ITO Polska (dystrybutora oprogramowania StepStone Solutions w Polsce) o to, jakie kroki następne kroki planuje firma w Polsce:

Potwierdzam informacje, że grupa StepStone Solutions stała się właścicielem oprogramowania Mr Ted Talent Link. W chwili obecnej rozpoczynamy pracę nad integracją systemów i włączeniem portfolio produktów Mr. Ted do oferty StepStone Solutions. Tak jak zauważyła to p. Elżbieta Flasińska na chwilę obecną dystrybutorem oprogramowania Mr. Ted pozostaje nadal grupa Pracuj.pl, natomiast dystrybutorem oprogramowania StepStone Solutions jest nadal firma ITO Polska. Na chwilę obecną nie mogę jeszcze wypowiadać się na temat przyszłej sieci dystrybucyjnej oprogramowania Mr. Ted Talent Link. Dalsze informacje powinny pojawić się w najbliższym kwartale.


A więc czekamy 🙂

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0