Wirtualne targi Pracuj.pl teraz w 3D

Już w październiku, podczas XII edycji Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl 3D, będzie można odwiedzić trójwymiarowe stoisko interesującego nas pracodawcy i zapoznać się z jego ofertą dla kandydatów.

Pierwsze Wirtualne Tragi Pracy Pracuj.pl odbyły się w 2002 roku, było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Po ośmiu latach organizatorzy zdecydowali się odpowiedzieć na coraz większą popularność technologii 3D na świecie i zaprosić, zarówno kandydatów jak i pracodawców, do  zupełnie nowej, trójwymiarowej przestrzeni targowej. Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl w nowej formule – 3D odbędą się w dniach 18-22 października, jak zawsze na stronie www.targi.pracuj.pl.

W wirtualnym centrum targowym na osoby poszukujące pracy czekać będą trójwymiarowe stoiska pracodawców, aktualne oferty pracy oraz niezbędne informacje na temat firm – ich kultury organizacyjnej, możliwych ścieżkach kariery czy zarobkach.


Nowe centrum targowe Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl 3D


Dzięki internetowym czatom odwiedzający targi będą mogli także zadać pytania przedstawicielom pracodawców. W ubiegłorocznej, jesiennej edycji Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl wzięło udział ponad 300 tysięcy kandydatów z całej Polski oraz 105 pracodawców z 25 branż.


Hala targowa Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl 3D

Odzwierciedlanie rzeczywistości w świecie wirtualnym to bardzo atrakcyjna forma komunikacji z potencjalnymi kandydatami do pracy oraz oszczędność czasu i pieniędzy, zarówno wystawców, jak i internautów poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Internet daje nam możliwość bycia tam, gdzie czasem nie moglibyśmy wybrać się osobiście, a zastosowanie techniki 3D urealnia niejako to uczestnictwo – tłumaczy Maciej Noga, dyrektor marketingu w Grupie Pracuj, która organizuje Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl

www.targi.pracuj.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0