Śniadanie HR z SAZ już 10 czerwca!

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, których ideą jest integracja środowiska, przekazywanie informacji, nowinek branżowych i inspiracji oraz inicjowanie ważnych dla środowiska agencji zatrudnienia debat – zawsze z udziałem interesujących gości!

„Śniadanie HR z SAZ” to możliwość pozyskania specjalistycznej wiedzy oraz dyskusji w gronie interesujących osobowości, zarówno ze środowiska agencji rekrutacji i doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu, jak i specjalistów z obszaru HR, rynku pracy, zarządzania oraz innych dziedzin.

Tematem najbliższego spotkania będzie: „Każdy sukces posiada strukturę – jak skutecznie stosować metody NLP w branży rekrutacyjnej?”

Naszym gościem będzie: Paweł Jan Mróz, uznany trener NLP i coach, założyciel i właściciel Polskiej Akademii NLP:

„Każdy projekt można ulepszyć, każdy człowiek na każdym stanowisku może się rozwinąć, aby być jeszcze skuteczniejszym i efektywniejszym. Na spotkaniu dowiecie się Państwo czym jest oryginalne NLP, tak jak jest nauczane przez Johna Grindera, twórcę NLP, u którego kształciłem się osobiście. Dowiecie się jak powstało NLP oraz w jaki sposób stosując NLP możecie rozwijać samych siebie, pracowników i Wasze firmy. Dowiecie się jak wiele zyskały firmy i jak wiele wy możecie zyskać wprowadzając szkolenia NLP we własne projekty. Na koniec wspólnie zastanowimy się nad tym w jaki sposób NLP, może wpłynąć na sukces w usługach rekrutacyjnych i doradczych, bo to Wy jesteście specjalistami od Waszego biznesu. Porozmawiamy o największych wyzwaniach w branży usług HR i razem poszukamy najlepszych rozwiązań.”

Ponadto na spotkaniu dowiedzą się Państwo :

 • w jaki sposób można za pomocą NLP rozwijać kompetencje swoje oraz Waszych pracowników
 • dlaczego głęboka motywacja pracowników jest ważna
 • w jaki sposób NLP może pomóc rozwinąć się Waszej firmie
 • czym jest prawdziwe, oryginalne NLP, nauczane przez J.Grindera
 • jak używać NLP w procesie rekrutacji i jakie będą tego skutki
 • po co w ogóle szkolić pracowników w NLP

Dyskusję poprowadzi Andrew Samu, Członek Zarządu SAZ.

Zapraszamy już w czwartek, 10 czerwca 2010 o godz. 9.00 do SENSE Cafe przy ul. Nowy Świat 19 w Warszawie.

Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom:

 • agencji rekrutacji i doradztwa personalnego
 • agencji pracy tymczasowej
 • firm outsourcingowych
 • zespołów kadrowych urzędów państwowych i samorządowych
 • działów HR
 • oraz ekspertom rynku pracy.

Koszt udziału (obejmuje poczęstunek – śniadanie w formie szwedzkiego stołu):
Członkowie SAZ: 30 zł brutto
Pozostali uczestnicy: 100 zł brutto
Liczba miejsc ograniczona

Zgłoszenia i informacje
Agnieszka Wójcik
a.wojcik@saz.org.pl
tel. 502 415 246

Sylwetki prelegentów

Paweł Jan Mróz – z wykształcenia psycholog, uznany trener NLP i coach, założyciel i właściciel Polskiej Akademii NLP, jedynej polskiej organizacji spełniającej wymogi International Trainers Academy, której patronuje twórca metody NLP –  John Grinder. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w pracy szkoleniowej, doradczej, oraz indywidualnych konsultacjach i coachingu. Współpracował zarówno z instytucjami publicznymi, firmami z sektora prywatnego, organizacjami pozarządowymi. Prowadzi własną firmę szkoleniową działającą w największych miastach w Polsce. Jego celem zawodowym jest wspieranie ludzi i organizacji w harmonijnym, wielopoziomowym rozwoju, stosując metody oryginalnego NLP oraz najnowszych technologii umysłowych, gwarantujących im osiągnięcie najwyższego poziomu możliwości i efektywności działania.

Andrew Samu – posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu firmami rekrutacyjnymi, zdobyte w Londynie i krajach Europy Środkowo – Wschodniej. Andrew jest absolwentem Keele University w Staffordshire, gdzie studiował Historię i Nauki Polityczne. Pierwsze doświadczenia branżowe zdobył w międzynarodowej firmie Reed Employment gdzie pełnił funkcję Business Managera. Obecnie zarządza spółką CVO Polska i zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem szkoleń specjalistycznych oraz menedżerskich.

O organizatorze:
Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia – branżowa organizacja pracodawców od 2005 roku zrzeszająca firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR:
* rekrutacji i doradztwa personalnego
* pracy tymczasowej i outsourcingu
Obecnie członkami organizacji jest 50 agencji zatrudnienia. Wśród nich są zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Taki przekrój członków pozwala postrzegać kwestie branży w sposób kompleksowy. SAZ jest członkiem Konfederacji Pracodawców Polskich.

Więcej na www.saz.org.pl
Serdecznie zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0