To już pewne – kryzys dobiega końca…

Już dziś chciałbyś dowiedzieć się  jak przy pomocy tego samego  zespołu pracowników zrealizować więcej bieżących projektów? Jak wykorzystać  serwisy  społecznościowe  w rekrutacji i employer brandingu? Jak  najlepiej dobrać kandydata do stanowiska pracy.

Niepowtarzalną okazję by odpowiedzieć sobie na te i inne pytania z zakresu HR  mieli uczestnicy konferencji „Zarządzanie kapitałem ludzkim u progu powrotu koniunktury”. Materiałów z  jednej z najciekawszych konferencji HR ostatnich miesięcy szukaj na stronie http://www.ceib.com.pl/hr.html

Centrum Edukacji i Biznesu zorganizowało 21 kwietnia 2010 roku kolejny event z cyklu „Pozytywny wizerunek organizacji”, tym razem w warszawskim Centrum Zielna. Spotkanie zgromadziło ponad 100 przedstawicieli kadry zarządzającej działów HR czołowych producentów, branży FMCG, przemysłu, handlu i usług. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się jak efektywnie zarządzać rekrutacją pracowników przy pomocy innowacyjnych metod i narzędzi.

Podczas konferencji przyznano nagrodę Złotego Horyzontu dla firmy DMZ Chemak oraz Srebrnego Horyzontu dla firmy Microsoft za najbardziej przydatne zdaniem uczestników rozwiązania informatyczne i metodyki dla HR.

Podczas konferencji można było dowiedzieć się na przykładzie min. Macrologic SA, jak stworzyć nowoczesną organizację otwartą na pracownika i klienta.  Przedstawiciel GoldenLine.pl, Konrad Jarowski pokazał jak dziś efektywnie można wykorzystać serwisy społecznościowe w rekrutacjach i employer brandingu. Ile nadmiarowej pracy wykonuje się dziś w Działach Personalnych uświadamiał zgromadzonych Sebastian Smołucha z SIMPLE Software. O szczegółach rozwiązań HR w praktyce, mówił Jarosław Szybiński, przedstawiciel Microsoft, nagrodzony przez zgromadzonych za najbardziej przydatne rozwiązania informatyczne Srebrnym Horyzontem HR.

Zastosowanie narzędzi informatycznych w procesach ewaluacji pracowników na przykładzie oceny kompetencji 360° i oceny efektywności omówił Waldemar Lipiński z DMZ Chemak. Rozwiązaniu z DMZ Chemak uczestnicy konferencji przyznali Złoty Horyzont HR za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas tegorocznego najważniejszego wydarzenia w branży HR. Optymalna realizacja procesów HRM to domena Asseco Business Solutions. Udowodnił to swoim wystąpieniem  Marcin Warzycha. Natomiast niezrównany Piotr Rówiński z PricewaterhouseCoopers omówił standardy i korzyści biznesowe z Audytu SAS 70 w obszarze płac. Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia reprezentowane przez prezesa zarządu mówiło o trendach na rynku pracy u progu powrotu koniunktury. Spotkanie podsumował przedstawiciel PricewaterhouseCoopers, mówiąc o  finansowych aspektach polityki personalnej.

Już dziś wiemy, że możemy zaprosić Państwa na kolejną edycję tego wydarzenia co czynimy z niemałą satysfakcją.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0