Coaching – nowy kwartalnik na rynku

Coaching to nowy magazyn na rynku, opisujący metody rozwoju osobistego i zawodowego. Jego wydawcą jest G+J.Kwartalnik Coaching to wydanie specjalne miesięcznika Focus, wydawane w linii: Focus poleca. Pierwszy numer pisma ukazał się 26 marca br.
Coaching skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcą świadomie pracować nad jakością swojego życia rodzinnego i towarzyskiego. Pismo adresowane jest też do osób i instytucji profesjonalnie zajmujących się pomaganiem innym w rozwoju, tj. coachów i firm szkoleniowych.

Magazyn składa się z trzech działów, odpowiadających trzem grupom odbiorców. W dziale Życie znajdują się zagadnienia związane z tzw. life coachingiem, czyli coachingiem dotyczącym rozwoju osobistego. Dział skierowany jest do szerokiego grona odbiorców. W dziale Praca zaprezentowane zostaną tematy związane z rozwojem zawodowym, m.in. psychologią biura , zarządzaniem czasem, technikami pamięci. W tym dziale czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania: czy opłaca się być uprzejmym szefem lub co bardziej motywuje do pracy: podwyżka czy awans. To dział skierowany do osób młodych, rozpoczynających karierę lub już pracujących, dla których doskonalenie zawodowe jest nieodłącznym elementem rozwoju. Doskonalenie to część adresowana do osób profesjonalnie zajmujących się coachingiem, w której będą publikowane m.in. analizy biznesowe i wywiady ze znanymi coachami.

Coaching nawiązał współpracę z amerykańskim dwumiesięcznikiem Psychology Today, dzięki temu w każdym numerze znajdą się dwie publikacje pochodzące z tego pisma. Do współpracy redakcyjnej zaproszony został m.in. Jacek Santorski, znany psycholog i trener biznesu.

Przygotowaniem kwartalnika zajmuje się redakcja miesięcznika Focus. Redaktorem naczelnym magazynu jest Michał Wójcik, a redaktorem prowadzącym Katarzyna Sroczyńska. Magazyn będzie dostępny w cenie 9,90 zł.

Źródło: Bankier.pl

2 komentarze
 1. Reply
  Beata 30 czerwca 2010 at 08:52

  witam
  chciałabym się dowiedzieć, kiedy ukaże się drugi nr kwartalnika „Coaching”?
  pozdrawiam
  Beata

 2. Reply
  Dajana 28 września 2010 at 11:03

  Witam,
  nadal czekam na trzeci numer kwartalnika Coaching i nie ma go w kioskach . Nareszcie znalazłam super prasę dla siebie odpiszcie proszę kiedy mam szukać trzeciego numeru.

  Pozdrawiam,

  Dajana

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0