HRcamp – fotorelacja i materiały video

“Droga do Gwiazd, czyli o tym jak budować wizerunek pożądanego pracodawcy” to temat bezpłatnej konferencji, która odbyła się 18 lutego w Warszawie.

Organizatorami konferencji był HRstandard.pl oraz Pracuj.pl. Na spotkanie poświęcone employer brandingowi przybyło ponad 300 osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.

Wśród zaproszonych prelegentów gościliśmy przedstawicieli firm Deloitte, Danone, PricewaterhouseCoopers, Play i Hewitt Associates, które podzieliły się swoimi doświadczeniami w zakresie budowania wizerunku pracodawcy z wyboru. O najlepszych praktykach i zagrożeniach związanych z marka pracodawcy opowiedzieli także: Jacek Gadzinowski, Radek Knap i Ania Mikulska.

Na stronie spotkania można obejrzeć prezentację, nagrania video oraz fotorelację. Zapraszamy!

HRcamp to cykl bezpłatnych spotkań poświęcony tematom, które na co dzień absorbują osoby związane z szeroko rozumianą branżą HR. Misją HRcamp jest wymiana doświadczeń i rozmowa o konkretnych rozwiązaniach. To także okazja by nawiązać kontakty z osobami o podobnych potrzebach. HRcamp jest otwartą inicjatywą i każdy może wziąć w niej udział. Zapraszamy na następne HRcampy już wkrótce!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0