Wyzwania HR w 2010 roku on-line

WyzwaniaHRJuż w najbliższy czwartek (17 września), w godzinach od 9.00 do 17.00 zapraszamy do interaktywnego udziału w konferencji „Wyzwania HR w 2010 roku”, organizowanej portal rekrutacyjny Pracuj.pl we Wrocławiu. Transmisję on-line będzie można oglądać na stronie konferencji www.wyzwaniaHR.pl.

Konferencja „Wyzwania HR w 2010 roku” to pierwsze w historii branżowe spotkanie organizowane przez serwis rekrutacyjny. Dzięki połączeniu wiedzy ekspertów HR z wiedzą specjalistów od nowych technologii uczestnicy konferencji będą mieli unikalną okazję zapoznania się z najnowszymi trendami w rekrutacji.

Celem konferencji jest promowanie dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi w okresie zmian na rynku pracy oraz minimalizowanie wydatków związanych z działaniami HR. Organizatorzy konferencji zwrócą również uwagę na rosnący wpływ nowoczesnych technologii na codzienną pracę rekruterów. Okazją do rozpoczęcia dyskusji na temat wyzwań HR w 2010 roku będzie ogłoszenie wyników badania przeprowadzonego przez Pracuj.pl i Interaktywny Instytut Badań Rynkowych. Konferencję otworzy Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wystąpieniem na temat wyzwań polskiej gospodarki z perspektywy stolicy Dolnego Śląska.

Program transmitowanych wykładów oraz wymaganie systemowe dla uczestników transmisji można znaleźć na stronie  http://www.wyzwaniahr.pl/transmisja-online.htm

Partnerem technologicznym transmisji jest firma TransmisjeOnline.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0