Monsterpolska.pl na Gadu-Gadu

GGmonsterpolskaSerwis Monsterpolska.pl uruchomił na Gadu-Gadu bota wyszukującego ogłoszenia o pracę. Dzięki temu szykanie pracy będzie możliwe za pomocą popularnego komunikatora internetowego.

Użytkownicy najpopularniejszego polskiego komunikatora mogą już wyszukiwać ogłoszenia o pracę poprzez bota Monstera, przypisanego do numeru Gadu-Gadu 331. Po wpisaniu w okno rozmowy poszukiwanego stanowiska i lokalizacji pracy, bot prześle użytkownikowi oferty najbardziej pasujące do przedstawionego zapytania.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie wyszukiwarki w postaci bota Gadu-Gadu, aby jeszcze bardziej zbliżyć Monstera do polskiego internauty – mówi Dominik Matuzewicz, Sales Development Managerf irmy Monster Worldwide Polska. – Gadu-Gadu to niewątpliwie najczęściej używany komunikator w Polsce, liczymy zatem, że wprowadzona innowacja pomoże znaleźć pracę niejednej osobie – dodaje.

Aby otrzymywać co tydzień aktualizację ofert według wybranych kryteriów, wystarczy albo dodać bota do swoich kontaktów, albo skorzystać z komendy ZAPISZ. Po wpisaniu POMOC, bot udziela wszelkich instrukcji na temat korzystania z usługi. Rozwiązanie cieszy się już bardzo dużą popularnością.

Źródło: Monster Polska

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0