Revolut zatrudnia już w Polsce ponad 1000 osób, kandydatów rekrutuje w całym kraju

 • Revolut zatrudnia już w Polsce 1000 osób w tym ponad 150 deweloperów i analityków danych

 • Firma otwiera nowe siedziby, ale nie skłania pracowników do powrotu do biur po pandemii, ułatwia im pracę zdalną

 • Fintech przedłużył możliwość 60 dni pracy z podróży, tzw. workation i zaoferował nowe Wellbeing Days

 • Globalnie, w 1 kwartale b.r. na 576 wakatów w Revolut zaaplikowało 250 tys. kandydatów

Revolut to globalna aplikacja finansowa, którą projektuje i wspiera na co dzień ponad 1000 pracowników w Polsce. Największe na świecie biuro firmy (poza londyńską centralą) znajduje się w Krakowie, ale pracować można z dowolnego miejsca. Firma, mimo końca pandemii, nie nakłania do pracy z biura. Zamiast tego, kontynuuje inwestycje i rekrutuje na kilkaset typów stanowisk, w tym ponad 100 typów stanowisk w Polsce.

Hub projektowo-inżynieryjny

Jako firma technologiczna prowadząca globalną ekspansję, Revolut inwestuje w nowe kompetencje i zatrudnia pracowników. W Polsce poszukuje kandydatów wielu specjalizacji, jak np. analiza danych, projektowanie produktów, integracje biznesowe (API), kontrola finansowa, raportowanie finansowe, compliance, underwriting kredytowy, modelowanie ryzyka, performance marketing, sprzedaż i tworzenie oprogramowania.

Polska to istotne zaplecze inżynieryjne Revolut. Pomysły, które powstają w naszym kraju są wdrażane w skali globalnej, w postaci innowacyjnych produktów i rozwiązań backendowych. Polacy zajmują wiele kluczowych ról w technologicznych strukturach firmy. Wśród nich są znani polscy informatycy, jak Andrzej Grzesik, principal backend engineer w Revolut czy Wojtek Ptak, head of engineering w Revolut Business.

Revolut zatrudnia w Polsce ponad 150 deweloperów i analityków danych. Główne obszary w jakich pracują to Java, iOS, Android i Web. Poszukiwane specjalizacje to także inżynier bezpieczeństwa, Python, Devops, Backend (Crypto). Miejsce zamieszkania nie gra roli, bo firma nie wymaga pracy z biura. Zgodnie ze strategią elastycznego zatrudnienia można pracować 100% zdalnie w kraju, a jeśli ktoś lubi podróże do 60 dni za granicą.

Do naszego zespołu technologicznego w Polsce szukamy osób, które są nie tylko najlepsze w tym co robią, ale także chcą się ambitnie rozwijać. Praca w jednym z najszybciej rozwijających się fintechów na świecie to wyzwanie. W 7 lat Revolut zdobył 18 milionów klientów indywidualnych i 500 tysięcy klientów firmowych. Polski zespół miał swój udział w tworzeniu takich produktów jak Revolut Junior, Revolut Stays (Noclegi), Kredyty, Ubezpieczenia i Revolut Business. Jesteśmy na etapie ekspansji na kolejne rynki, ale nie zatrzymujemy się z nowościami. By utrzymać tempo rozwoju stawiamy na bardzo mocne wzmocnienie polskiego zespołu. Osoby chcące poznać tajniki naszej deweloperskiej pracy zapraszamy na RevDev – nasz pierwszy tech meetup w Krakowie. Będzie można poznać nas w naszym biurze, zadać wszelkie pytania i przekonać się, dlaczego dołączenie do nas jest najlepszym kolejnym krokiem w karierze“ – zachęca Wojtek Ptak, head of engineering w Revolut Business.

RevDev

Revolut organizuje swój pierwszy meetup technologiczny pod nazwą RevDev. To cykl wydarzeń skierowany do entuzjastów technologii, deweloperów i ekspertów IT. Wydarzenia w nowym formacie będą odbywały się cyklicznie w różnych biurach Revolut na świecie. Pierwsze z nich odbędzie się w Polsce. Spotkanie przeznaczone jest dla entuzjastów języka Java i będzie miało miejsce już 21.06 w Krakowie. Na wydarzeniu nie zabraknie ekspertów.

Prezentacje poprowadzą: Andrzej Grzesik – principal backend engineer w Revolut, który na co dzień pracuje w londyńskiej siedzibie firmy oraz gość specjalny Krystian Zybała – Java Rockstar znany wśród społeczności backendowej w Polsce. Na uczestników czekają wykłady, sesja Q&A i networking z poczęstunkiem. Wstęp jest oczywiście bezpłatny – zapisy na stronie: link

Revolut w tym roku aktywnie uczestniczy i wspiera finansowo polskie konferencje technologiczne. Eksperci firmy w sposób praktyczny opowiadają o technicznych aspektach działania globalnej aplikacji i uchylają rąbka tajemnicy odnośnie pracy w fintechu. Eventy, na których można było lub można będzie niebawem spotkać przedstawicieli firmy to:

 • Big Data Summit – 27-28 kwietnia, Warszawa (Wojtek Ptak, Revolut)

 • GeeCON 2022 – 11-13 maja, Kraków (Wojtek Ptak, Andrzej Grzesik, Revolut)

 • Gra o Karierę – 16-17 maja, online (Ewelina Szczepańska, Revolut)

 • PLSwift 2022 – 25-26 maja, Wrocław (Andrés Luque, Revolut)

 • Devoxx 2022 – 22-24 czerwca, Kraków (Andrzej Grzesik, Revolut)

 • Confitura 2022 – 25 czerwca, Warszawa (Andrzej Grzesik, Revolut)

 • Infoshare 2022 – 6-7 października, Gdańsk (tbc)

Wellbeing Days

Revolut oprócz ułatwiania pracy z domu oraz wspierania osób, których pasją jest podróżowanie łączone z pracą (tzw. workation), udostępnił pracownikom Wellbeing Days. To dodatkowe, w pełni płatne płatne dni urlopu, na poprawę osobistego dobrostanu, do wykorzystania w ciągu roku.

W trakcie pandemii COVID-19 przeszliśmy na całkowitą pracę zdalną. Aktualnie wszystkie nasze biura na całym świecie są otwarte i część pracowników się w nich pojawia. Rozrastamy się i otwieramy nowe siedziby – kolejne biura pojawiły się w Madrycie, Barcelonie i w Tokio” – mówi Karolina Kubala, employer branding manager w Revolut.

„Wiemy, że pracownicy cenią sobie elastyczność i możliwość wyboru. Dlatego, w Revolut nie trzeba deklarować ile dni w tygodniu pracuje się z biura, a ile z domu. Jesteśmy w tej kwestii całkowicie neutralni. Jeśli ktoś wstaje rano i czuje, że chce dziś przyjść do biura, otwiera aplikację, rezerwuje biurko i przychodzi. Jeśli planował przyjść do biura, ale z różnych przyczyn o poranku okazało się to wyzwaniem – odwołuje swoją rezerwację biurka i tego dnia pracuje z domu.

Są osoby, które chcą pracować 100% zdalnie przez cały rok i nikt u nas ich nie pyta ani nie nakłania do przychodzenia do biura. Dzięki tego rodzaju elastyczności, nasze oferty pracy dostępne są dla kandydatów z całej Polski, a nawet świata. Rekrutujemy zdalnie, przed rozpoczęciem pracy wysyłamy sprzęt do domu, szkolenia też są zdalne.

Każdy pracownik ma indywidualną sytuację życiową i przymuszanie kogoś do pojawiania się w biurze, kiedy jego praca może zostać wykonana całkowicie zdalnie wydaje się być passe. Takie praktyki są sprzeczne z kierunkiem, w którym rozwijamy firmę i naszą kulturę organizacyjną” – dodaje Karolina Kubala. Więcej informacji o otwartych pozycjach w Polsce na stronie Revolut, w zakładce kariera: link

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0