EBstars – zgłoszenia tylko do 14.09.2018!

Już 9 października 2018 podczas jubileuszowej X edycji konferencji HRcamp odbędzie się gala wręczenia nagród Employer Branding Stars – najbardziej prestiżowego polskiego konkursu employer brandingowego!

9 edycja konkursu EBstars

Już od 9 lat w konkursie EBstars wyłaniani są najlepsi z najlepszych – ci, którzy wyjątkowo aktywnie i pomysłowo działają na rzecz promocji swojej marki pracodawcy. W tym roku to wyjątkowe wyróżnienie zostanie przyznane w aż 7 kategoriach.

1. Najlepsza Kampania Employer Branding (do 100 tys. zł i powyżej 100 tys.).
2. Najlepsze Wewnętrzne Inicjatywy EB.
3. Najlepsze Video EB.
4. Najlepsze Działania Online (w tym Digital).
5. Najlepsza Kampania Candidate Experience.
6. Najlepsza Strona Kariery.
7. Najlepsze Wydarzenia i Akcje Rekrutacyjne Offline.

EBstars okazją do pokazania się employer brandingowemu światu

Employer Branding coraz bardziej nabiera w Polsce na znaczeniu i nie ma w tym niczego dziwnego: rynek pracowników się zmienia i trzeba coraz skuteczniej zabiegać o tych, którzy mają się z nami związać. Dlatego warto nagradzać pomysłowość, innowacyjność i skuteczność – cechy, które w tworzeniu marki pracodawcy są niezbędne. Cechy, które sprawiają, że ludzie widzą, jak atrakcyjnym jesteśmy pracodawcą i chcą z nami pracować.

I właśnie po to jest konkurs EBstars – nie ma lepszego sposobu, żeby pokazać się employer brandingowemu światu. To tutaj niezależni eksperci przyglądają się dokładnie wszystkim zgłoszeniom, oceniają je według ustalonych kryteriów i spośród nich wyłaniają najlepszych z najlepszych. Taka niepozorna statuetka oznacza nie tylko, że jest czym się pochwalić. Oznacza, że działania były wyjątkowe, skuteczne i swoim wyróżnionym projektem ogromnie przyczyniliście się do rozwoju Employer Brandingu w Polsce.

W tegorocznej edycji w Jury zasiadają osobistości z branży. Projekty będą oceniać między innymi Łukasz Trzeszczkowski, Przemek Stański, Anna Woźniak, Katarzyna Młynarczyk, Maja Gojtowska, Piotr Bucki, Magdalena Selwant-Różycka, Tomasz Bartnik, Adam Piwek, Mateusz Trojanowski, Ewa Mazurczyk i Maciej Mazurek.

Odebranie statuetki to wyłącznie wisienka na torcie

„Konkurs EBstars na stałe wpisał się w kalendarz istotnych wydarzeń branży EB. To okazja, aby poznać ciekawe projekty i rozwiązania, zainspirować się oraz docenić firmy i ludzi, którzy na to zasłużyli. Gorąco zachęcam do udziału w konkursie, bo już samo zgłoszenie często pozwala uświadomić sobie i swoim organizacjom ogrom dobrze wykonanej pracy. Odebranie statuetki to wyłącznie wisienka na torcie.” – mówi Łukasz Trzeszczkowski, Menadżer ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy PwC Polska w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz przewodniczący Jury.

Tegoroczna Gala odbędzie się 9 października 2018 roku podczas konferencji HRcamp. Będzie to szansa na poznanie najlepszych kampanii i działań employer branding w każdej z 7 kategorii. Nie zabraknie również okazji do networkingu.

W ostatniej edycji we wszystkich kategoriach mieliśmy aż 99 zgłoszeń! Wśród nagrodzonych firm znalazły się między innymi Lidl, Accenture, Deloitte, Amrest, Capgemini i Carlsberg.

Blask Twojego wizerunku pracodawcy!

Na zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu czekamy tylko do 14.09.2018 do godziny 23:59.
Formularze zgłoszeniowe oraz więcej informacji o konkursie są dostępne na stronie: employerbrandingstars.pl/
Daj światu dostrzec blask swojego wizerunku pracodawcy!

Zapisy i agenda konferencji HRcamp znajdują się na stronie: hrcamp.pl/

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0