Senso.Lab, Warszawa, 15.06.2018 r.

Zmiany – od technologicznych po społeczne, od sieci i globalizacji po postawy i obyczaje – wpłynęły na rozumienie jednego z podstawowych pojęć dla człowieka, jakim jest praca. Jesteśmy dziś bardzo daleko od klasycznego rozumienia, które określało ją jako kontrakt między pracodawcą a pracownikiem, z podziałem aktywności na sferę prywatną i zawodową, dystansem w relacji przełożony–podwładny, wyznaczonym miejscem i czasem wykonywania czy sztywnymi zakresami obowiązków.

Podczas pierwszego spotkania Senso.Lab „Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy, czy najlepszy pracodawca na świecie?” będziemy rozmawiać o idei sensotwórczego środowiska pracy i skonfrontujemy ją ze zjawiskiem nowoczesnych obozów pracy. Pokażemy jak budować organizacje sprzyjające współpracy i innowacyjności. Będziemy mówili o niemądrym i niespójnym kopiowaniu rozwiązań z zakresu EVP (Employment Value Proposition). Udostępnimy narzędzia diagnozowania dopasowania Środowiska pracy do Celów i potrzeb organizacji. Wymienimy się wiedzą o materialnych i niematerialnych przejawach sensotwórczego środowiska pracy sprzyjającego tworzeniu wartości. W gronie ekspertów rynkowych odpowiemy na pytania, jak w praktyce można zbudować spójne środowisko, które będzie wyjątkowe i przyciągnie do siebie dobrych pracowników. Wyłonimy czynniki sukcesu czyli na co zwracać uwagę przy budowaniu takiego środowiska, a czego unikać.

Partnerami pierwszego spotkania Senso.Lab są: Kinnarps, Nuvalu, Concept Space, MIT Enterprise Poland, Angiris, Legal Brand.

Program spotkania

09:00 – 09:30 Rejestracja i networking

09:30 – 10:00 Wprowadzenie – Joanna Heidtman i Piotr Piasecki

10:00 – 10:40 Jak zrobiliśmy rewolucję i zamieniliśmy bystrego emeryta z Facebookiem w rynkowego lidera? Case study. Rozmowa z Marcinem Wojtachno, członkiem zarządu mBank Hipoteczny

10:40 – 11:10 – przerwa kawowa i networking

11:10 – 12:20 Panel dyskusyjny z udziałem partnerów

Paneliści:
– przedstawiciel Kinnarps
– przedstawiciel Concept Space
– przedstawiciel Angiris

12:20 – 12:30 Podsumowanie i zakończenie spotkania

Zgłoś udział w spotkaniu!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0