EBstars – zapisy już tylko do 05.10.2017!

Już 19.10.2017 r., podczas wyjątkowej konferencji HRcamp, odbędzie się gala wręczenia nagród Employer Branding Stars – najbardziej prestiżowego polskiego konkursu employer brandingowego!

To właśnie w tym konkursie wyłaniani są najlepsi z najlepszych – ci, którzy wyjątkowo aktywnie i pomysłowo działają na rzecz promocji swojej marki pracodawcy. W tym roku to wyjątkowe wyróżnienie przyznane zostanie już 8. raz – w aż 10 kategoriach!

Employer Branding coraz bardziej nabiera w Polsce na znaczeniu i nie ma w tym niczego dziwnego: rynek pracowników się zmienia i trzeba coraz skuteczniej zabiegać o tych, którzy mają się z nami związać. Dlatego warto nagradzać pomysłowość, innowacyjność i skuteczność – cechy, które w tworzeniu marki pracodawcy są niezbędne. Cechy, które sprawiają, że ludzie widzą, jak atrakcyjnym jesteśmy pracodawcą i chcą z nami pracować.

I właśnie po to jest konurs EBstars – nie ma lepszego sposobu, żeby pokazać się employer brandingowemu światu. To tutaj niezależni eksperci przyglądają się dokładnie wszystkim zgłoszeniom, oceniają je według ustalonych kryteriów i spośród nich wyłaniają najlepszych z najlepszych. Taka niepozorna statuetka oznacza nie tylko, że jest czym się pochwalić. Oznacza, że działania były wyjątkowe, skuteczne i swoim wyróżnionym projektem ogromnie przyczyniliście się do rozwoju Employer Brandingu w Polsce.

W tegorocznej edycji w Jury zasiadają osobistości z branży:

Katarzyna Rąkowska-Kutyło
Ewa Mazurczyk-Jankowska
Anna Zaremba
Łukasz Trzeszczkowski
Adam Piwek
Marcin Kępa
Katarzyna Gajzler
Sabina Borejsza-Wysocka
Tomasz Bartnik
Monika Sońta
Monika Czaplicka
 
Magdalena Selwant-Różycka
Joanna Kamińska
Ewelina Rypina-Cywińska
Aleksandra Pszczoła.

W ostatniej edycji we wszystkich kategoriach mieliśmy aż 66 zgłoszeń! W tym roku jesteśmy blisko tej liczby, ale może ich być jeszcze więcej. To jednak zależy już od Was – dajcie światu dostrzec blask swojego wizerunku pracodawcy!

Zgłoszenia można składać na stronie www.hrcamp.pl jeszcze do 05.10.2017!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0