HRcamp 2017 – HRowe Rewolucje!

To już IX raz, kiedy zapraszamy wszystkich głodnych HRowej wiedzy, kontaktów i inspiracji! 19.10.2017 rusza kolejna edycja jedynej w swoim rodzaju konferencji HRcamp! Wyjątkowej, bo w kameralnych warunkach Kina Praha, utrzymanej w tonacji unconference i stwarzającej wiele możliwości ku temu, by nawiązać kontakty w nieformalnych warunkach.

Poprzednia edycja konferencji skupiała się na DIGITALowych Rewolucjach w HR. Przyciągnęła do kina Praha wielu inspirujących prelegentów, mnóstwo specjalistów i chcących zdobyć coraz to nową wiedzę uczestników. Wszyscy z ochotą uczestniczyli w tym wielkim wydarzeniu, wzbogacali jego program i czerpali garściami z popularyzowanych mądrości. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko, ale to nie przeraża organizatorów!

W tym roku ogrom wiedzy całodziennej konferencji podzieliliśmy na trzy bloki tematyczne: Nowe technologie w HR, Markę konsumencką w EB i Employer Branding. Dla każdego coś dobrego, każdy znajdzie coś przydatnego! Ale to nie wszystko – w tak szerokim przekroju wiedzy znajdzie się również miejsce na szybką rozmowę i wymianę doświadczeniami w naszym HR PitSTOPie!

Gdy już każdy podzieli się tym, czym chciał się podzielić albo dowie się o tym, o czym nie wiedział, że chciał się dowiedzieć, przyjdzie czas na praktyczną stronę wydarzenia. Po prelekcjach, rozmowach, rozrywkach nadejdzie pora na warsztaty! To na nich będzie można wypróbować zdobytą wiedzę i dowiedzieć się od najlepszych, jak poprawić to, z czym jeszcze mamy problemy. 

Jeśli to, o czym właśnie przeczytaliście, to według Was mało, podczas konferencji odbędzie się gala wręczenia nagród EBstars! To na niej wyróżnieni zostaną ci, którzy w tym roku wyjątkowo jasno świecili swoimi działaniami Employer Brandingowymi.

Co tu dużo mówić: szykuje się coś niesamowitego, co będzie bardzo przydatne w Waszym profesjonalnym życiu! Nie przepuśćcie takiej okazji – w tym roku przewidujemy około 400 uczestników i mamy nadzieję, że pośród nich zobaczymy także Was!

Więcej szczegółów, całą agendę, formularz zgłoszeniowy, relację z poprzedniej edycji oraz mapkę z lokalizacją konferencji znajdziecie na jej oficjalnej stronie: www.hrcamp.pl

Bo wiecie – HRcamp jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju. HRcamp jest najlepszy i warto się o tym przekonać na własną rękę!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0