Sodexo Benefits and Rewards Services wyróżnione tytułem Najlepszy Pracodawca 2016

Zdobywając tytuł Najlepszy Pracodawca 2016 firma Sodexo Benefits and Rewards Services potwierdziła, że bardzo dobrze zna się na tym czym się zajmuje. Doradzając innym jak budować motywację i zaangażowanie, sama również prowadzi w tym zakresie najlepsze praktyki.

 W przypadku Sodexo Benefits and Rewards Services powiedzenie „Szewc bez butów chodzi” powinno brzmieć „Szewc w bardzo dobrych butach chodzi”. Wyniki satysfakcji i zaangażowania pracowników jakie osiąga, potwierdzają skuteczność rozwiązań motywacyjnych, które rekomenduje swoim klientom.

  Na satysfakcję, budowanie zaangażowania oraz zwiększenie efektywności pracy w Sodexo, znaczący wpływ miało uruchomienie systemu świadczeń pozapłacowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb pracowników. Nasi ludzie sami mogą konstruować własne pakiety świadczeń. Wprowadziliśmy również programy motywacyjne, które pomagają kształtować pożądane postawy i zachowania. Prowadząc z pracownikami ciągły dialog, rozwijamy model zarządzania partycypacyjnego. Zachęcamy do otwartości, do zadawania pytań, dzielenia się z nami uwagami i pomysłami. Naszym zdaniem kluczem do sukcesu organizacji jest koncentracja na ludziach, wsłuchiwanie się w ich indywidualne potrzeby i oczekiwania – powiedziała Monika Sielicka, Dyrektor HR, Sodexo Benefits and Rewards Services.

 Organizowany przez Aon Hewitt Program Najlepsi Pracodawcy, to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników. Wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez metodologię badania.

Tytuł Najlepszego Pracodawcy nie tylko wzmacnia reputację firmy jako wyjątkowego miejsca pracy, ale też buduje wartość marki w oczach klientów i kontrahentów. Firmy, które angażują pracowników mają silne umiejętności przyciągania, utrzymywania i rozwijania talentów. Zaangażowani pracownicy osiągają lepsze rezultaty, co wpływa na lepsze wyniki finansowe, a pracownicy w większym stopniu przyczyniają się do sukcesu klientów firmy – powiedział Edward Stanoch, Partner Zarządzający  Aon Hewitt, Lider Praktyki Talent w Europie.

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano ponad 440 tysięcy pracowników z ponad 1000 polskich firm. W tym roku w Polsce prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy zostało wyróżnionych 16 przedsiębiorstw. Sodexo Benefits and Rewards Services znalazło się w gronie laureatów, a więc tych którzy tworzą najbardziej angażujące środowiska pracy.


Źródło: Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0