Grupa Absolvent.pl w czołówce Technology Fast 50

20 października został ogłoszony środkowoeuropejski ranking Deloitte Technology Fast 50. Grupa Absolvent.pl otrzymała w nim drugie miejsce, jako najszybciej rozwijającą się spółka technologiczna w Polsce 2016 roku w kategorii “Wschodzące Gwiazdy”.

Grupa Absolvent.pl jest liderem rekrutacji studentów i młodych absolwentów w Polsce. Umiejętnie łączy młodych kandydatów z właściwymi pracodawcami, wykorzystując najnowsze technologie z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Dociera do blisko 1 000 000 młodych talentów i wspiera ponad 500 TOP Pracodawców w procesach rekrutacyjnych oraz employer brandingowych. Wieloletnie doświadczenie na szybko zmieniającym się rynku pracy umożliwia Grupie zdobywanie unikalnego know-how, który pozwala oferować wysokiej jakości rozwiązania biznesowe.

W latach 2013-2016 firma zanotowała wzrost przychodu o 1581%, co pozwoliło jej na zajęcie 4. miejsca w Europie Środkowo-Wschodniej i 2. miejsca w Polsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 w kategorii “Wschodzące Gwiazdy”. Szybki rozwój Grupy Absolvent.pl docenił również SpeedUp Group, który po niespełna 3 latach od inwestycji w Grupę, uhonorował firmę nagrodą za najszybszy wzrost wśród 60 spółek z portfolio funduszu*.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 skupia najszybciej rozwijające się środkowoeuropejskie przedsiębiorstwa technologicznie innowacyjne na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych. Kategoria “Wschodzące Gwiazdy” wyróżnia te firmy, których historia działalności jest nie krótsza niż trzy lata i które w rozpatrywanych okresach rocznych osiągają przychody operacyjne nie mniejsze niż 30 000 euro.

* W lipcu 2016 roku SpeedUp wyszedł ze struktury udziałowej Grupy Absolvent.pl w ramach procesu management buyout.


Tagi:

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0