HR-owy Poranek w Koźmińskim – spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe z obszaru HR

HR poranek

Chcesz dowiedzieć się, dokąd zmierza funkcja HR oraz skąd wynikają zmiany i potrzeba jej rozwoju, a także porozmawiać z ekspertami? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie.
 
 
Kiedy: 5 września 2015 r.
Gdzie: Akademii Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57
 
Plan spotkania 5 września 2015 r.
 
10.00 – Powitanie uczestników
10.10 – QUO VADIS HR – Karina Popieluch
 
Prowadząca wraz z uczestnikami zastanowi się wspólnie:

• Skąd wynikają zmiany i potrzeba rozwoju?

• Kim będą w przyszłości osoby zajmujące się sprawami personalnymi?

• Jakie będą pełnić role i jakie kompetencje będą konieczne do ich pełnienia?

 
11.40 – rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj eksperta HR
 
Liczba miejsc jest ograniczona.
 
ZAPISZ SIĘ
 
W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć sobie również na pytanie, jak się odnaleźć w nowej HR-owej rzeczywistości i jaką drogę wybrać dla siebie.
 
Będzie można również porozmawiać z wykładowcami studiów podyplomowych z Employer Brandingu
 
 
NASI EKSPERCI:
 
 
karina

Karina Popieluch

Ekspert w dziedzinie wyzwań HR business partneringu, performance management, zarządzania zmianą oraz talent managementu. Wykładowca akademicki, konsultant, trener biznesu, coach, asesor. Absolwentka m.in. MBA dla kadry HR, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jest członkiem Executive Education Advisory Board wspierającej działania Center of Excellence oraz partnerem merytorycznym i wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

irmina

Irmina Gocan

Ekspert w obszarze zarządzania kompetencjami, systemów oceny oraz ścieżek karier pracowników. Posiada 15 letnie doświadczenie w obszarze personalnym jako specjalista, ekspert, menedżer personalny, a obecnie konsultant i trener. Prezes, konsultant wiodący spółki doradztwa personalnego AIDA Consulting. W swojej dotychczasowej karierze odpowiedzialna m.in. za opracowywanie strategii personalnej, wdrażanie i koordynację złożonych projektów strategicznych HR, pozyskiwanie i rozwój zawodowy kadry menedżerskiej, sukcesorów, ekspertów i talentów w przemyśle i energetyce m.in. w PGE Polskiej Grupie Energetycznej SA.

 

basia

dr Barbara Zych

Ekspert w zakresie employer brandingu. Praktyk systemowego podejścia do rozwoju organizacji, specjalizuje się w przygotowaniu strategii dla marek pracodawców. Wykładowca akademicki, trener myślenia systemowego w biznesie, autor publikacji książkowych i artykułów o tematyce zarządzania ludźmi. Założycielka i prezes największego portalu branży HR w Polsce – HRstandard.pl, założycielka i CEO Employer Branding Institute.

 
 
 
 
renata2.0

dr Renata Trochimiuk

Ekspert w obszarze szkolenia i rozwoju pracowników oraz doboru pracowników. Wieloletni wykładowca ALK, adiunkt w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, kierownik studiów podyplomowych zarządzania ludźmi w firmie. Prowadzi zajęcia i badania naukowe w obszarze zarządzania rozwojem kapitału ludzkiego oraz zarządzania różnorodnością, głównie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Autorka kilkudziesięciu publikacji z obszaru HR.

 
 
 
 
 
piotr2.0

dr Piotr Pilch

Ekspert w zakresie budowania pozycji działu personalnego i wywierania przez niego wpływu. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, magister psychologii organizacji i pracy, adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych ALK, ekspert w zakresie konstruowania i realizacji programów dydaktycznych. Trener w obszarach budowania zespołów i zarządzania nimi oraz doskonalenia kompetencji kierowniczych. Liczne wystąpienia na konferencjach poświęconych problematyce zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań w organizacji oraz publikacja artykułów z tych dziedzin w czasopismach specjalistycznych, naukowych oraz serwisach profesjonalnych.

 

agnieszka

Agnieszka Zielińska

Kierownik Polskiego Forum HR

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0