Michael Page po raz drugi prowadzi badanie Globalny Barometr HR

barometr
Aktualnie PageGroup czeka na zgłoszenia wypełnionych kwestionariuszy Globalnego Barometru HR. W badaniu mogą wziąć udział kierownicy średniego i wyższego szczebla – menedżerowie i dyrektorzy HR z całego świata. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do błyskawicznej odpowiedzi!
 
W 2013r. firma Michael Page przeprowadziła przełomowe badanie na temat zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach na całym świecie. Jego wyniki zostały opublikowane w specjalnym raporcie. W ciągu dwóch ostatnich lat w obszarze HR miały miejsce istotne zmiany.
Jaki obraz tej branży pokażą wyniki tegorocznego badania?
 
W tym roku zależy nam najbardziej na tym, aby “podzielili się Państwo z nami swoją ekspercką wiedzą. Państwa wkład pozwoli nam stworzyć najbardziej aktualny obraz współczesnej branży HR oraz określić najważniejsze wyzwania, przed którymi stoją jej liderzy.” – mówi Przemysław Czechowski, Senior Marketing Executive w Michael Page.
 
Po zakończeniu badania wszyscy, którzy wzięli udział w ankiecie otrzymają pełny raport podsumowujący. W drugiej kolejności, będzie on dostępny na stronie internetowej firmy Michael Page, a także do pobrania bezpłatnie.
 
 
Jest to ostatnia szansa na wypełnienie tej ankiety. Odpowiedź zajmuje tylko kilka minut.
 
 
 
Link do ankiety: KLIKNIJ TUTAJ
 
 
 

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0