Pełna moc możliwości

jhgdJacek Walkiewicz. Kopalnia wiedzy. Inspirujący trener. Mentor. Zwany polskim Tonym Robbinsem. Wykłady psychologa , to nic innego jak motywacja do odnoszenia sukcesów. I ten cel przyświeca wiosennej edycji seminarium, które odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie. Hasło towarzyszące wydarzeniu: Pełna moc możliwości.

 

 

 

 


 
Tym razem Jacka Walkiewicza zobaczymy na żywo w Centrum Konferencyjnym EXPO XXI. Seminarium adresowane jest do wszystkich tych, którzy chcą spełniać swoje marzenia, śmiałe wizje przyszłości. Bo jak mówi sam autor spotkania: Pełna MOC możliwości, czyli jeśli o czymś w życiu marzysz sięgnij po to.
 
Gościem specjalnym szkolenia będzie Marcin Prokop – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy, aktualnie prowadzący w telewizji TVN popularne programy, m.in. „Dzień Dobry TVN” czy „Mam Talent”, zdobywca „Wiktora” w kategorii: osobowość roku. Dziennikarz  poprowadzi prelekcję pod hasłem: jak osiągnąć sukces w mediach? Spotkanie z Prokopem ułatwi budowanie skutecznej strategii pomagającej zaistnieć w świecie mediów, nie tylko społecznościowych.
 
Wśród prelegentów znajdzie się również uznany szkoleniowiec: Marek Skała (trener z 20. letnią praktyką, prowadzący projekty dla firm z zakresu: negocjacje, komunikacja, PR, przywództwo, techniki kontaktu z rynkiem i przywództwo). Ta część spotkania zadedykowana zostanie psychologii zmian. Marek Skała podczas swojego wykładu „ Jak się zmieniać – skuteczny slalom pomiędzy wściekłością i nawykiem” zaproponuje różne techniki motywowania do odnoszenia sukcesów zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym, ale i do zmian.
 
Natomiast o swoich pierwszych krokach w biznesie opowie nie mieszkający na co dzień w Polsce – Kamil Cebulski, nazywany najmłodszym milionerem w Polsce.
 
Podczas spotkania goście będą mieli możliwość nie tylko wzięcia udziału w inspirujących wykładach, ale i w koncercie  znanej ukraińskiej pianistki Wiktorija „Vika” Jermoljewa, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki utworom rockowym zaaranżowanym na fortepian. Artystka założyła własny kanał na YouTube na którym znalazło się około 250 coverów, w tym „Biała flaga” zespołu Republika.
 
W spotkaniu weźmie też udział aktor i podróżnik Mateusz Damięcki, który opowie o swojej podróży życia – ekspedycji na Syberię.

Wśród casestudy nie zabraknie myśli Jacka Walkiewicza, w tym:
– Bycie bohaterem swojego życia to akt odwagi. Bycie głównym bohaterem w filmie pt. moje życie, to akt odwagi;
– Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają;
– Życie zawsze pozostanie tajemnicą;
– Ja dwadzieścia lat o tym marzyłem, ja dzisiaj mogę to zrobić i ja nie wiem, czy tego chcę;
– Spełnione marzenia nie mają ceny;
– Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć;
– W sferze komfortu jest spokojne życie, lecz proszę pamiętać, to jest droga donikąd;
– Prawdziwy wojownik to jest człowiek, który zmierza się sam ze sobą;
Dodatkowe informacje o evencie i rejestracja na stronie: www.pelnamocmozliwosci.pl. Kontakt: Kamil Romel – Sambor (kromel@360sbc.pl, nr tel. 602 899 999).

 
 
 
Źródło: Pełna moc możliwości

 

Image courtesy of sdmania/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0