Find your way to develop

Fot.sxc.huJuż od 17 października można zarejestrować się na drugą edycję Digital Learning Congress. Wydarzenie jest największym środkowoeuropejskim spotkaniem branży technologicznej i zarządzania wiedzą w biznesie. Porusza tematykę dynamicznych zmian, jakie wywołuje postęp technologiczny w dziedzinie uczenia się i rozwoju organizacji.  Na uczestników czeka 500 bezpłatnych biletów.

 

Tegoroczny Digital Learning Congress odbędzie się 9 grudnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Tematami przewodnimi tej edycji są:

  • Webcast & Webinars
  • Mobile Learning
  • E-learning Environment
  • Gamification & Social Learning

Jako goście specjalni wystąpią m.in. Wayne Turmel (Stany Zjednoczone), Charles Jennings (Wielka Brytania), Filipe Carrera (Portugalia), Ilona Buchem (Niemcy). Wśród polskich ekspertów na Digital Learning Congress pojawią się: Piotr Peszko z Motorola Solutions Inc./2EDU.pl, Rafał Zaorski z Escola/Grupa Etendard, Adela Rużyła-Wrzeszcz z Orange Polska, Agnieszka Jóźwak z Clickmeeting, Bartłomiej Postek z Funmedia, Rafał Salomonik z P4.

Program ponadto został wzbogacony o strefę SHORT TALKS, czyli krótkie  inspirujące wystąpienia z zakresu samodoskonalenia, społecznego uczenia się, przydatnych aplikacji mobilnych, narzędzi wspomagających proces nauczania, augmented reality, technologii WEB 2.0. Na scenie wystąpią m.in. Miłosz Brzeziński z 989x,  Andrzej Wodecki z AeroBrains, Artur Kurasiński z Fokus, Marek Szurawski, Michał Zwierzchowski z moc2.

Pełny program Digital Learning Congress.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Digital Learning Congress.

Organizatorami Digital Learning Congress są Nowoczesna Firma S.A., Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz partnerzy projektów Webinar2learn i E-business Mobile Training. Kongres powstał przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0