Wygraj książkę Sztuka skutecznego prowadzenia mediacji i negocjacji!

file000921074758HRstandard.pl wraz z Wydawnictwem MARINA zaprasza na wiosenny konkurs. Do wygrania jest 5 książek Sztuka skutecznego prowadzenia mediacji i negocjacji.

 

 

Informacje o książce

Obserwując życie społeczne, często spotykamy się z tym, że słowa: „negocjacje” i „mediacje” dla wielu ludzi brzmią podobnie, a często wręcz oznaczają dla nich to samo. Książka ta ma zatem wskazać na faktycznie istniejące podobieństwa i różnice występujące między tymi dwiema metodami rozwiązywania sporów. Z powyższym koresponduje także fakt, iż o negocjacjach napisano już wiele książek, o mediacjach zaś zdecydowanie mniej, co w strukturze tej publikacji szalę przeważa na korzyść tych drugich.

Książka podzielona została na trzy części. Pierwsza dotyczy specyfiki pracy mediatorów i negocjatorów,  druga  odnosi się  do zagadnień związanych stricte z komunikacją w mediacjach i negocjacjach, trzecia  zaś poświęcona jest tematyce konfliktu i stresu w mediacjach i negocjacjach.

negocjacje_front

Z recenzji

Praca wszechstronnie i bardzo praktycznie przedstawia wiele aspektów procesów mediacji, ujmując je w kontekście relacji międzyludzkich, konfliktów, pracy zawodowej. Jej główne zalety to przydatność, ograniczenie nadmiaru teorii,  liczne porady pozwalające na wykorzystanie poszczególnych tekstów jako wskazówek do praktycznego działania mediatorów i rozwoju kandydatów na mediatorów. Polecam zwłaszcza początkującym mediatorom!

Prof. dr hab. Zbigniew Nęcki
Uniwersytet Jagielloński

Jak można wygrać książkę?

Aby wygrać książkę należy odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie zamieszczone poniżej i przesłać do nas swoją odpowiedź. 50, 100, 150, 200, 250 osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma nagrodę!

Do kiedy?

Konkurs trwa od 21 maja do 4 czerwca 2013 r. Informacje o wygranej zostaną rozesłane po zakończeniu konkursu.

Pytanie konkursowe:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0