II Turniej Piłki Siatkowej Pracodawca z Wyboru

1 września na plaży miejskiej w Gdyni odbędzie się II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej z Inicjatywy  Pracodawca z Wyboru. Jest to projekt adresowany do firm oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców, którego celem jest budowa wizerunku pracodawcy pożądanego na rynku pracy oraz działanie na rzecz pozytywnych relacji pracodawca – pracobiorca.


Inicjatywa prowadzi różnorodne działania na rzecz zwiększania efektywności pomorskich firm.Tym razem, wraz z Agencją Rozwoju Gdyni, Pracodawca z Wyboru  zaprasza do udziału w II Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, który,  jako cykliczne wydarzenie sportowe, służy wzmacnianiu ducha zespołu oraz poczucia przynależności wewnątrz firmy i przygotowują ją na zdrową rywalizację z rynkową konkurencją.

Chcemy, aby Uczestnicy wzmacniali swoją pozycję atrakcyjnego pracodawcy – miejsca pracy, gdzie panują partnerskie relacje z pracownikami!

Wypowiedź uczestnika ubiegłorocznego Turnieju:

Nie tylko w firmach i organizacjach zatrudniających wielu pracowników, ale i w tych mniejszych – kilkuosobowych – niezwykle ważną rolę gra komunikacja wewnętrzna i budowanie właściwych relacji z pracownikami. A ponieważ jesteśmy świadomi istotnych dla prawidłowego rozwoju firmy kwestii, z największą przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w Turnieju, jak i samej Inicjatywy „Pracodawca z wyboru”.


Informacji udziela: Monika Reszko, nr tel. 509 07 37 37.

Więcej na: www.pracodawcazwyboru.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

   Skomentuj

   Share This
   HRstandard.pl
   Login/Register access is temporary disabled