Warszawskie Dni Rekrutacji – największe wydarzenie dedykowane ekspertom rekrutacji

Jako patron medialny zapraszamy na największe wydarzenie dedykowane menadżerom i specjalistom rekrutacji w Polsce– Warszawskie Dni Rekrutacji, które odbędzie się 24 listopada 2011 r. Organizatorem konferencji jest Employer Branding Institute. Patronat nad wydarzeniem przyjęła Akademia im. Leona Koźmińskiego.
Wystąpienia podczas Warszawskich Dni Rekrutacji prowadzone będą w ramach trzech ścieżek tematycznych. Będzie o międzynarodowych trendach, najnowszych wdrożeniach, narzędziach i case study z obszaru rekrutacji. Nie zabraknie też tematów w obszaru employer branding. Praca na realnych case study przygotowanych przez przedstawicieli największych firm, aktualnie realizowane wdrożenia, czas na spotkania networkingowe oraz liczne debaty będą wyróżnikiem wydarzenia. Szczegółowy program konferencji pojawi się na stronie Organizatora http://ebinstitute.pl/ już 20 września 2011!


Warszawskie Dni Rekrutacji odbędą się na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Adresatami konferencji są przedstawiciele działów HR, praktycy z obszaru rekrutacji, talentów, komunikacji i employer branding. Dodatkowe informacje na http://ebinstitute.pl/

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0