Bezpłatne warsztaty w Collegium Civitas

Collegium Civitas zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności miękkich z dotacją Unii Europejskiej. To oferta dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie skutecznej komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji, lepiej zarządzać swoim czasem i poznać techniki antystresowe. Trwa rekrutacja na II edycję czterech warsztatów: „Work-life balance oraz zarządzanie czasem i stresem”, „Planowanie kariery”, „Umiejętności społeczne” oraz „Autoprezentacja i savoir-vivre”.


Stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwijanie  własnych pasji jest atutem na nieustannie podlegającym zmianom rynku pracy. Coraz większe znaczenie zyskują umiejętności miękkie, które uzupełniają specjalistyczną wiedzę i zwiększają elastyczność zawodową. Pracodawcy częściej oczekują od kandydatów zdolności osiągania kompromisów, skutecznego komunikowania się, współpracy w grupie, umiejętności radzenia sobie ze stresem, organizacji czasu pracy i osiągania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.


Bezpłatne warsztaty Collegium Civitas skierowane są do osób, które chcą zwiększyć zakres swoich umiejętności psychospołecznych – pracowników wszystkich branż i rozmaitych szczebli w strukturach firm oraz osób, które dopiero planują swoją karierę zawodową. Program warsztatów pozwoli na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu rozwiązywania konfliktów, treningu asertywności, prezentowania się przed potencjalnym pracodawcą, savoir-vivre’u i etykiety oraz efektywnego zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Zajęcia realizowane są w trybie weekendowym przez psychologów i trenerów z bogatym doświadczeniem zawodowym.


Wrażenia uczestników pierwszych edycji warsztatów dowodzą, że na naukę nigdy nie jest za późno. Większość z nich nie zdawała sobie sprawy jak wiele można zmienić i poprawić w swoim życiu w krótkim czasie. – podkreśla koordynatorka projektu „Edukacja przez Całe Życie”, w ramach którego realizowane są warsztaty – Zajęcia z umiejętności psychospołecznych są potrzebne. Warsztaty pokazały uczestnikom jak dużo mogą się nauczyć od innych, o innych i o samych sobie  oraz jaką satysfakcję może owa nauka przynosić. Nasza oferta jest dla tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć, jak realizować siebie pełniej we współpracy z innymi.


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy

„Edukacja przez Całe Życie” – program Collegium Civitas współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Partnerem Projektu jest Europejskie Forum Właścicielek Firm


Dokumenty można składać osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Biuro Koordynacji Projektów Collegium Civitas

Pałac Kultury i Nauki, XI piętro, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa


Bliższe informacje:

Igor Belczewski

Sekretarz Kursów i Warsztatów

„Edukacja przez Całe Życie” – program Collegium Civitas

igor.belczewski@collegium.edu.pl

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0