Szkoleniowcy w Wiedniu – zaproszenie

Miło nam przekazać informację, że UK Trade & Investment – brytyjski Departament Ds. Handlu i Inwestycji ma przyjemność zaprosić przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za szkolenia do uczestnictwa w spotkaniu z ponad czterdziestoma brytyjskimi instytucjami szkoleniowymi, które zainteresowane są nawiązaniem kontaktów biznesowych w Europie Centralnej.

Spotkanie odbędzie sie w Wiedniu w Rezydencji Ambasadora Wielkiej Brytanii, w dniach 17-18 maja br. Elektroniczną wersję broszury zawierającej szczegółowy program oraz ostateczną listę uczestników organizator prześle Państwu po indywidualnym uzgodnieniu na wskazany adres.

Strona brytyjska pokryje koszt jednego noclegu w hotelu w Wiedniu dla każdego przedstawiciela firmy. Koszty związane z dojazdem do Wiednia należy pokryć we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane spotkaniem powinny kontaktować się w trybie pilnym (ograniczona ilość miejsc dla przedstawicieli z Polski) z koordynatorem projektu:

Renata Rucka
Trade & Investment Adviser
British Embassy
Tel: +48 22 311 02 12
renata.rucka@fco.gov.uk


***

Visit the Foreign and Commonwealth Office Website at www.fco.gov.uk and our blogs at http://blogs.fco.gov.uk

UK Trade & Investment is the government organisation that helps UK-based companies succeed in the global economy and assists overseas companies to bring their high quality investment to the UK.

For further information please visit www.uktradeinvest.gov.uk

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0