Przyszłość rynku trenerów biznesu w Polsce – debata ekspertcka

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w debacie on – line na temat rynku trenerskiego w Polsce.

Wyniki badań przeprowadzonych przez Polska Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i opublikowanych w „Raporcie badania rynku trenerów 2007” wskazują, że na rynku szkoleń dla biznesu działa ponad 8.800 trenerów. Od momentu rozpoczęcia realizacji, przez PARP, projektu systemowego „Podnoszenie kompetencji kadry szkoleniowej” kursy rozpoczęło blisko 1500 osób z czego już teraz kursy zakończyło 873 osoby. Grupa trenerów biznesu jest niejednorodna i łączy osoby o przeróżnych kompetencjach, różnym poziomie wiedzy i doświadczenia zawodowego.

Niektóre szkoły trenerskie podjęły działania na rzecz standaryzacji usług szkoleniowych i standaryzacji wymagań poziomu wiedzy, umiejętności i doświadczenia wobec osób, które profesjonalnie uprawiają lub chcą uprawiać zawód trenera.

Warto więc postawić pytania – czy certyfikacja trenerów biznesu przyczyni się do podniesienia jakości usług szkoleniowych? Czy możliwy jest jeden certyfikat dla wszystkich? Czy trenerom potrzebne są certyfikaty?

Te pytania staną się podstawą debaty, która odbędzie się 5 listopada 2010 roku
w godzinach: 10.30 – 12.00. Udział w debacie potwierdzili eksperci rynku szkoleniowego, trenerzy biznesu oraz przedstawiciele działów HR.

Debata transmitowana będzie w czasie rzeczywistym dając możliwość osobom z całej Polski udziału w dyskusji za pośrednictwem czatu. Udział w debacie jest bezpłatny.

Do udziału w debacie zapraszamy przedstawicieli firm szkoleniowych, trenerów zewnętrznych i wewnętrznych, przedstawicieli działów HR, szkoleń i rozwoju w firmach.

Link do debaty zamieszczony zostanie na stronie głównej PARP www.parp.gov.pl w dniu debaty. Debata dostępna będzie również pod adresem: www.transmisjeonline.pl/trenerzy

Debata PARP współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu systemowego PARP pt. „Podnoszenie kompetencji kadry szkoleniowej”

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0