Cialdini w Polsce

Robert Cialdini, światowej sławy naukowiec, przyjeżdża do Wrocławia z wykładem pt. „Power of Persuasion”. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się 10 października 2010 r. o godz. 17.00. Organizatorem wydarzenia jest wrocławski wydział Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Jak nakłonić innego człowieka do zmiany sposobu postępowania? Jak zachęcić go do podjęcia lub zmiany decyzji? Jak dokonać tego, by takiej zmiany zapragnął? Jak obronić się przed wpływem innych na nasze decyzje? Jak uniknąć sytuacji, w których dopiero po czasie orientujemy się, że zostaliśmy naciągnięci na coś, na co wcale nie mamy ochoty? Na te i inne pytania odpowie Robert Cialdini, który na początku października we Wrocławiu wygłosi wykład poświęcony sile perswazji. Spotkanie odbędzie się na Uniwersytecie Przyrodniczym (aula im. Jana Pawła II, Pl. Grunwaldzki 24a).

Wykład skierowany jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych – do dziennikarzy, psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów do reklamy i marketingu, prawników, ekonomistów, nauczycieli i wychowawców – wylicza prof. Dariusz Doliński, dziekan wrocławskiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, inicjator wydarzenia. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką perswazji i jej praktycznym wykorzystaniem w  życiu codziennym, a szczególnie naszych studentów, z myślą o których już po raz drugi zaprosiliśmy Roberta Cialdini do Wrocławia – dodaje.

Robert Cialdini jest światowej sławy autorytetem w dziedzinie psychologii społecznej. Jego badania nad mechanizmami wpływu społecznego znajdują się we wszystkich liczących się podręcznikach psychologii. Książka Roberta Cialdini pt. „Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka”, zbierająca i systematyzująca całą aktualną wiedzę psychologiczną na temat wpływu społecznego oraz jego własne badania i doświadczenia, stała się światowym bestsellerem.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.swps.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0