3 konsultantów HR dołącza do Hewitt'a

Hewitt Associates, międzynarodowa firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, pozyskała do swojego warszawskiego zespołu 3 doświadczonych konsultantów, od wielu lat związanych z doradztwem HR, m.in. dla branży: IT, telekomunikacyjnej, medialnej i usług profesjonalnych.

„Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju warszawskiego biura Hewitt zakłada nie tylko zdobywanie nowych projektów i klientów, ale również ciągłe doskonalenie kompetencji obecnego zespołu i jego powiększanie o nowe talenty. Cieszę się, że udało nam się pozyskać do naszego zespołu tak doświadczonych konsultantów, za którymi stoją szerokie kompetencje  i liczne projekty zrealizowane dla firm z różnych branż i sektorów.” – mówi Edward Stanoch, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Hewitt Associates.


Magdalena Kustra-Olszewska i Szymon  Milonas współpracują z Hewitt od września 2010, Katarzyna Stasińska dołączy do Hewitt z dniem 1 października br.


Noty biograficzne:

Magdalena Kustra-Olszewska jest doświadczonym konsultantem HR. Bezpośrednio przed dołączeniem do Hewitt pracowała w Hay Group Polska jako Business Unit Manager i odpowiadała za sektor usług profesjonalnych. Swoją  10-letnią karierę zawodową rozpoczynała w Neumann Management Institute, następnie pracowała przez 7 lat w Mercer przechodząc kolejne szczeble rozwoju zawodowego – od Młodszego Konsultanta do Menedżera Projektów w zespole Human Capital Advisory Services. Realizowała projekty dla firm z różnych sektorów i branż, w tym dla wiodących firm m.in. z sektora usług profesjonalnych, telekomunikacyjnego, bankowego, IT, FMCG i dystrybucyjnego. Pracowała m.in. dla Raben Group, Telekomunikacji Polskiej, PTC Era, Cyfry Plus , Makro Cash&Carry Polska, Ulma Construccion Polska.  Dotyczyły one, m. in. kompleksowych systemów motywowania i rozwoju pracowników, strategii wynagradzania, diagnozy kompetencji i  programów rozwojowych.

Magdalena Kustra-Olszewska obejmuje od września 2010 stanowisko Managing Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


Szymon Milonas – posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie HR. W czasie swojej kariery zawodowej zrealizował blisko 100 projektów doradczych i szkoleniowych dla klientów z różnych branż i sektorów. Przez ostatnie 4 lata związany był z Hay Group, gdzie odpowiadał za praktykę zarządzania talentami. Wcześniej kierował działem szkoleniowym firmy konsultingowej. Był m.in. zaangażowany w zarządzanie i realizację interdyscyplinarnych projektów podnoszących efektywność, dopasowanie i motywację pracowników, jak również projektów rozszerzających perspektywę zarządzania ludźmi o kwestie efektywności podziału ról i odpowiedzialności, profile wymagań kompetencyjnych i wynagrodzenia. Realizował też duże projekty oceny pracowników. Pracował m.in. dla PTC Era, Aster, Cyfry Plus, Raben Group, Citihandlowego, Kompanii Piwowarskiej.

Szymon Milonas obejmuje od września 2010 stanowisko Managing Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


Katarzyna Stasińska posiada 5 lat doświadczenia w doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W trakcie swojej kariery zawodowej związana była, m.in. z firmą Mercer, gdzie realizowała projekty w obszarach systemów wynagrodzeń, oceny kompetencji i systemów ocen pracowniczych.  Przez ostatnie ponad 3 lata pracowała dla Hay Group jako Associate Consultant, gdzie realizowała i zarządzała projektami z zakresu polityk wynagradzania, systemów motywacyjnych, modeli kompetencji, systemów ocen oraz tworzenia struktur stanowisk. Odpowiadała też za rozwój praktyki Variable Pay i prowadziła szkolenia z zakresu systemów wynagrodzeń.. Pracowała m. in. dla Makro Cash&Carry Polska, TP SA, Cyfry Plus, Swedbanku, Citihandlowego i RWE IT.

Katarzyna Stasińska obejmie od października 2010 stanowisko Senior Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


* * *

Hewitt Associates (NYSE: HEW) – firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, ukierunkowanych na poprawę wyników biznesowych. Obecnie Hewitt zatrudnia 23 000 konsultantów w 33 krajach na świecie. Firma jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.hewitt.com

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0