Porozumienie Hay Group i Talent Q

Globalna firma doradcza Hay Group wpierająca przedsiębiorstwa na całym świecie we wdrażaniu strategii i osiąganiu celów biznesowych poprzez lepsze wykorzystanie Kapitału Ludzkiego ogłasza podpisanie obowiązującego na całym świecie aliansu z Talent Q w zakresie korzystania z narzędzi psychometrycznych on-line.

W ramach obowiązującego porozumienia Hay Group otrzymuje prawo do używania, sprzedaży i marketingu narzędzi oceny z portfolio Talent Q w każdym z krajów działania, jak również wskazuje Talent Q jako preferowanego dostawcę testów zdolności oraz testów osobowości.

Narzędzia oceny Talent Q pozwolą Hay Group poszerzyć znaną i docenianą przez klientów ofertę narzędzi diagnostycznych Hay Group o narzędzia psychometryczne stosowane do wyłaniania i oceny dużych grup talentów. Narzędzia oceny opracowane przez Talent Q cieszą się wysoką renomą i bardzo dobrą opinią na rynku. Zaawansowana technologia narzędzi oceny Talent Q umożliwia uzyskanie maksymalnego zwrotu z inwestycji, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw przeprowadzającym programy oceny pracowników na dużą skalę.

Porozumienie umożliwia Klientom Hay Group:

  • korzystanie z narzędzi oceny Talent Q we wszystkich oddziałach Hay Group na całym świecie;
  • przeprowadzanie projektów selekcyjnych oraz projektów oceny na wszystkich szczeblach organizacji (np. przy zatrudnianiu pracowników sprzedaży, pracowników call center);
  • ocenianie kandydatów w ramach organizacji pod kątem różnych ról.

Mary Fontaine Globalna Dyrektor Zarządzająca Hay Group komentuje: Porozumienie z Talent Q to dla Hay Group duży krok naprzód. Znacząco zwiększą się nasze możliwości w zakresie realizacji projektów związanych z oceną pracy. Dzięki narzędziom Talent Q, Hay Group poszerzy wachlarz dostarczanych usług. Niektórzy z naszych klientów mieli już okazję korzystać z połączenia podejść i narzędzi oceny Hay Group i Talent Q, dlatego sformalizowanie naszych działań w postaci porozumienia na poziomie globalnym to efekt naturalnej ewolucji. Mamy nadzieję na długą i pełną sukcesów współpracę z Talent Q.

Roger Holdsworth, Prezes Talent Q, dodaje: Sformalizowanie porozumienia z organizacją o takiej renomie i tradycji, jaką może poszczycić się Hay Group, to dla nas prawdziwe wyzwanie. Jesteśmy szczególnie zaszczyceni mogąc powitać właśnie Hay Group wśród stale powiększającego się grona naszych partnerów. Nasza oferta narzędzi oceny ma niekwestionowaną wartość dla naszych klientów, to również doskonałe, rozwojowe doświadczenie dla osób poszukujących pracy, jak również niezwykle ważny aspekt w prowadzeniu biznesu firmy. Wierzymy, że nasza współpraca z Hay Group pozwoli na dostarczanie najlepszych rozwiązań w obszarze zarządzania talentami dla wciąż rosnącej liczby organizacji.

O Talent Q International Ltd
Talent Q to dostawca metod oceny psychologicznej on-line. Firmę założył 5 lat temu Roger Holdsworth (uznany na świecie psycholog specjalizujący się w pomiarach psychomterycznych) wraz z kilkoma kolegami po fachu, dziś istotny gracz w tym segmencie rynkowym. Firma ma swój oddział główny w Wielkiej Brytanii oraz sieć niezależnych partnerów w ponad 30 krajach. Narzędzia Talent Q zostały przetłumaczone na 30 języków aby obsługiwać przedsiębiorstwa bez względu na region, branże i sektor. Więcej informacji na stronie: www.talentqgroup.com oraz u naszych lokalnych partnerów.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0