Bezpłatne szkolenia dla HR na Śląsku

HRwszkoleCentrum Szkoleniowe „Structura” rozpoczyna projekt szkoleniowy pod nazwą „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” finansowany w 100% z POKL (EFS).

Zamieszczamy informacje o projekcie licząc na więcej takich inicjatyw podnoszących kwalifikacje HRowców.

Projekt:  „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu”
Dla kogo? Dla 100 pracujących osób z województwa śląskiego, chcących podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie HR.
Koszt: Szkolenie bezpłatne, finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Nabór: od 1 września 2009

Opis szkolenia:

Dla wielu firm posiadanie wysoko wykwalifikowanego działu Human Resources to dziś „oczywista oczywistość” – standard przejęty z najlepszych światowych wzorców, dużych firm odnoszących sukcesy. Dlatego też coraz chętniej przedsiębiorstwa inwestują, nie tylko w rozwój tych działów, ale także w podnoszenie kwalifikacji ich pracowników, wiedząc, że dobry HR-owiec zawsze oznacza dobrze przygotowany zespół pracowników, zmotywowany i odpowiednio wynagrodzony.

Także sami HR-owcy zdają sobie sprawę z tego, że ich zawód przypomina coraz bardziej profesję lekarza – trzeba nieustannie aktualizować swoją wiedzę z zakresu prawa, psychologii, płac, podatków oraz rozwijać umiejętności praktyczne, a przede wszystkim trzeba być konkurencyjnym. Konkurując doświadczeniem oraz znajomością HR od podszewki.

Z myślą o rozwoju działów kadr Centrum Szkoleniowe „Structura” rozpoczyna projekt szkoleniowy pod nazwą „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” finansowany w 100% z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program – do udziału, w którym zapraszamy zarówno HR-owców, pracowników działów kadr, właścicieli firm, jak również każdą dorosłą, pracującą osobę, ma za zadanie przede wszystkim doskonalenie swojej wiedzy i kwalifikacji z zakresu szeroko rozumianego human resources. W przygotowanym przez nas programie bezpłatnych szkoleń udział może wziąć 100 osób z województwa śląskiego.

Nasz program powstał przede wszystkim z myślą o rozwoju działów kadr w śląskich firmach oraz podniesieniu kwalifikacji osób w nich zatrudnionych. W ramach projektu uczestnicy, podczas 72 godzin szkolenia będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych, zawierania umów o pracę, programu PŁATNIK czy dokumentacji pracowniczej. Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia będzie mógł wziąć udział w 8 godzinnych zajęciach fakultatywnych poruszających tematykę mobbingu i dyskryminacji, ochrony danych osobowych lub rekrutacji.

Dzięki programowi „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu”, każdy jego uczestnik zostanie wyposażony w wiedzę teoretyczna oraz umiejętności niezbędne do prowadzenia działu personalnego w nowoczesnym otoczeniu rynkowym, podlegającym nieustannym zmianom. Pakiet szkoleniowy został w całości przygotowany w oparciu o obecne trendy panujące na rynku kadr, po wcześniejszych konsultacjach z pracownikami HR.

Zagadnienia szkolenia: nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, dokumentacja pracownicza, rozliczanie czasu pracy, urlopy pracownicze, obsługa programu PŁATNIK, emerytury i renty, wynagrodzenia, ubezpieczenia, podatek dochodowy.

Jak zgłosić się na szkolenie?
Poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie structura.pl (zakładka EFS) który należy odesłać pocztą lub dostarczyć osobiście od 1 września.

Adres:
Structura Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o.,
ul. Damrota 22, 40-022 Katowice
z dopiskiem
“Dokumenty – Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu”.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0